Skocz do zawartościZdjęcie

Spędzanie czasu z dzieckiem

czas wolny gokarty

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Himer

Napisano 21 maj 2018 17:43

Zastanawiam sie razem z mężem jako możemy wspolnie spędzic czas z naszymi dziećmi. DObrez było by znaleźć dla nich jakąś atrakcje ktora je zainteresuje i szybko nie znudzi. Dowiedziałam, sie że tutaj  http://kartingowynarodowy.pl/.  mają bardzo fajny tor gokartowy. Myślicie, ze to dobry pomysł na spedzanie wspolnego czasu z dzieckiem? 


  • 0

#2 Aragon

Napisano 8 czerwiec 2018 08:00

Jasne,myślę, że to będzie dla dzieci ogromna przygoda :) Ogólnie każda aktywna rozrywka powinna je ucieszyć :D


  • 0

#3 LadyE

Napisano 8 czerwiec 2018 09:03

Jeśli dziecko lubi ruch to będzie szczęśliwe nawet gdy pogracie z nim w piłkę lub badmingtona na boisku. Ważne, żeby być z nim i poświęcać mu swoją uwagę.


  • 0

#4 Aragon

Napisano 14 czerwiec 2018 08:54

Dzieci lubią rywalizację - warto wciągnąć je w jakąś grę planszową czy urządzić zabawę w stylu zawodów. Szczególnie, jeśli przyjdą do nas także dzieciaki sąsiadów czy znajomych ;)


  • 0

#5 andzellla

Napisano 20 czerwiec 2018 21:56

Może warto pomyśleć o wycieczkach jednodniowych? Jest wiele miast w Polsce, które warto odwiedzić. Na przykład Wrocław, który ja sama bardzo lubię. Na stronie cowewroclawiu.pl , znajdziecie wiele miejsc godnych odwiedzenia. Ze swojej strony mogę wam polecić ten kościół http://cowewroclawiu...a-we-wroclawiu/,robi ogromne wrażenie.


  • 0

#6 ciemny

Napisano 3 lipiec 2018 15:23

Wiele jest sposobów na spedzanie czasu z dziećmi. Wiele podpowiedzi znajdziecie tu https://nianio.com.p...dziecka/zabawy/

Pomysły na każdą porę roku. A też na czas spędzany razem w domu. Mojemu synowi najbardziej spodobał się pomysł z ścianą spinaczkową (żonie trochę mniej)  A w domu lubimy  gry planszowe. Jak najmniej internetu.


  • 0

#7 Riko

Napisano 17 lipiec 2018 10:19

Jeśli chodzi o wychowanie dziecka, to nie bez znaczenia jest też to, czy uczęszcza do przedszkola lub na jakieś dodatkowe zajęcia, czy nie. Dziecko już na dość wczesnym etapie swojego życia powinno mieć jakiś kontakt z rówieśnikami i mieć możliwość uczenia się nowych rzeczy. Dobre przedszkole Kraków może zapewnić dziecku naprawdę świetne warunki rozwoju. Często w takich placówkach organizowane są dodatkowe zajęcia, różne ciekawe wycieczki. Na pewno warto jest o tym pamiętać. ;)


  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: czas, wolny, gokarty

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com