Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co na łupież?

szampon łupież włosy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 kamila-karolina

Napisano 16 maj 2018 14:00

Hej hej! Jak w temacie:macie jakies sprawdzone sposoby na łupież? U mnie wygląda to tak:znajde szampon i stwierdzam że działa a po jakims czasie łupież wraca. Szukam więc innego szamponu, działa, łupiez wraca. I tak w kółko. Przy okazji niszcze włosy bo wypróbowuje na nich różne cuda wianki a to je napewno obciąza. Przestaje wierzyc w reklamy i opisy produktów na opakowaniach i pytam was: co wam pomaga na łupiez?

• 0

#2 elwiira

Napisano 21 maj 2018 07:07

Tez sie chętnie dowiem. Jedyny szampon jaki mi pomaga jest strasznie silny i jak moja fryzjerka sie dowiedziała że myje nim włosy CODZIENNIE to mi delikatnie mówiąc zwróciła uwage że nie powinnam. Chętnie więc zaznajomie sie z czyms innym, delikatniejszym a skutecznym

• 0

#3 SulphurBuskoZdroj

Napisano 23 maj 2018 10:19

Witajcie! Aby skutecznie uporać się z łupieżem, a przy tym nie niszczyć włosów, warto sięgnąć po produkty na bazie składników naturalnych. Polecam mineralny szampon zdrojowy, całkowicie pozbawiony substancji chemicznych, przez co mogą go stosować nawet osoby ze skórą skłonną do podrażnień. Działa nie tylko przeciwłupieżowo, ale też zmniejsza przetłuszczanie się włosów, czyni je puszystymi i pełnymi blasku, a jednocześnie nie przesusza ich. Nasze produkty można kupić w większości aptek stacjonarnych i internetowych lub zamówić pod numerem telefonu: 41 378 78 93. W celu uzyskania jeszcze lepszych rezultatów, kurację można uzupełnić o mineralną odżywkę zdrojową z tej samej linii. Więcej informacji o obydwu produktach znajdziecie na naszej stronie internetowej: http://www.sulphur.c...zdrowe-wlosy/. 

• 0

#4 kamila-karolina

Napisano 24 maj 2018 07:50

Chętnie przetestuję jeden specyfik więcej jeśli miałby pomóc. Ja tez myje włosy codziennie bo oprócz lupieżu jeszcze szybko mi sie przetłuszczają. I to jest dosyć uciążliwe. Czasem taaak mi sie nie chce.. Fajnie jakby jeden szampon rzeczywiście zadziałał i na jeden i na drugi problem.

• 0

#5 steffa1551

Napisano 28 maj 2018 11:46

A czy to pomoze tez na typowy łupież łojotokowy? Od dłuzszego czasu szukam szamponu który sprawdzi sie przy moim schorzeniu. Dostałam od dermatologa cos przeciwgrzybicznego ale irytuje mnie zapach tego ustrojstwa… Wstyd mi normalnie wychodzic z domu po umyciu głowy. A musze myć codziennie…

• 0

#6 SulphurBuskoZdroj

Napisano 29 maj 2018 07:30

W przypadku bardziej zaawansowanych problemów ze skórą głowy, takich jak łupież łojotokowy, lepiej sprawdzi się nie kosmetyk, a lek. Proponuję wypróbować szampon leczniczy Zdrój: http://www.sulphur.c...mpon-leczniczy/. Działa nie tylko przeciwgrzybiczo, ale także przeciwpasożytniczo i przeciwzapalnie. Jest polecany w takich chorobach jak łuszczyca czy łojotokowe zapalenie skóry. Zawarte w nim wody siarczkowe zmniejszają wydzielanie łoju i ewentualny świąd. Przejawia też właściwości keratolityczne, które delikatnie złuszczają i oczyszczają skórę głowy. Produkt można zamówić, dzwonić pod numer telefonu podany powyżej. Gdybym mógł jeszcze jakoś pomóc, zapraszam do kontaktu. 

• 0

#7 Basiurka

Napisano 1 czerwiec 2018 09:46

Mi Nizoral pomaga zwalczyć objawy łupieżu 

• 0

#8 Punya

Napisano 4 czerwiec 2018 08:24

Chyba najlepiej to skonsultować temat z dobrym dermatologiem. Łupież to choroba a jego przyczyn może być wiele, Nie ma sensu celować w ciemno jeśli chodzi o jego leczenie.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szampon, łupież, włosy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com