Skocz do zawartościZdjęcie

Jak oszczędzać w firmie?

oszczedzanie firma rachunki

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ferraq

Napisano 29 marzec 2018 21:25

Szukam pomysłów na to jak oszczędzać w firmie. Już znalazłam lepszego dostawcę energii dzięki https://www.totalmon...l/energia_firma  ale chciałabym jeszcze znaleźć inne możliwości. Poradzicie coś?


  • 0

#2 arda

Napisano 30 marzec 2018 13:57

Jednym z takich pomysłów może być stosowanie systemów kolejkowych dzięki czemu chociażby łatwiej dowiedzieć się, kiedy pracownicy są najbardziej potrzebni, a kiedy mniej. Taka analiza może być wartościowa jeśli chodzi o rozkład godzin pracy w placówkach. Rozumiesz, traci się mniej klientów bo w godzinach szczytu są obsługiwani przez większą ilość pracowników. Tak samo sama jakość obsługi się zwieksza.q matic


  • 0

#3 pigeon

Napisano 6 czerwiec 2018 18:53

Przede wszystkim warto skupić się na jak najlepszym świadczeniu usług. Wtedy unikniemy ewentualnych wypłat odszkodowań lub uwikłania się w długotrwałe procesy sądowe. Na przykład znana na firma GOIK od zawsze uważana jest za taką która świadczy najlepsze usługi i towary!


  • 0

#4 ciemny

Napisano 12 czerwiec 2018 10:47

Jak macie w firmie komputery stacjonarne, to wiecie że co jakiś czas trzeba wymienić monitory. Ja znalazlem taką ofertę https://itnes.pl/mon...kvision-x1.html

Uważam ze lepiej postawić na dobry, nawet ciut droższy sprzęt ale dobrej marki. Dłużej nam posłuży. A Lenovo to marka cieszaca sie najlepsza jakością. I ma duże uznanie wśród klientów.


  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: oszczedzanie, firma, rachunki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com