Skocz do zawartościZdjęcie

Reklama dla firmy w Social Mediach

reklama reklama firmy social media

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 speg

Napisano 12 marzec 2018 22:24

Witajcie! Zastanawiam się nad reklamą dla swojej firmy , popularne stały się SocialMedia  i chciałbym mieć jakąś dobrą i profesjonalną reklamę w takich miejscach. Polecicie mi jakąś firmę ? Wiele osób poleca www.deili.pl ponoć bardzo doświadczona firma , coś możecie powiedzieć mi na ten temat ?


  • 0

#2 Astrid20

Napisano 22 marzec 2018 18:26

Jeśli to mały biznes to może gadżety reklamowe dla klientów, najlepiej takie spersonalizowane jak na przykład takie torby - http://www.izisport....e-sportowe.html z logiem firmy. Taka bezpośrednia reklama może się świetnie sprawdzić przy takim biznesie


  • 0

#3 charlotte1991

Napisano 2 kwiecień 2018 20:37

Reklama w social mediach i pozycjonowanie są skuteczne ale nie należy zapominać o tradycyjnej reklamie. Niedawno trafilam na blog unital i chyba skorzystam z ich usług. Produkują breloczki z wypukłymi naklejkami, ramki do tablic rejestracyjnych itd. Oferta jest bardzo rozbudowana. Myślę, że dzięki takim gadżetom równiez mozna trafić do wielu potencjalnych klientów. 


  • 0

#4 germina

Napisano 10 kwiecień 2018 17:10

Nie bagatelizowałabym znaczenia reklamy tradycyjnej.

Reklama tradycyjna nie jest alternatywą do reklamy internetowej. Jest jej uzupełnieniem. Pytanie jest: "w jakim stopniu"? Każdy kto chce wypromować swoją działalność zastanawia się jak najskuteczniej zainwestować swoje środki by dotrzeć do największej liczby klientów. Odpowiedź może nam dać obserwacja naszych zachowań. Przykładowo: gdzie zamówimy katering na niespodziewaną wizytę znajomych?  Czy skorzystamy z ulotki z menu jaką wydała osiedlowa knajpka, tej co znaleźliśmy w tradycyjnej skrzynce pocztowej. A może poszukamy w internecie w naszej okolicy przy okazji zerkając na ofertę, ceny i opinie klientów. Albo przypomni nam się duży napis "Obiady domowe" na bilbordzie jaki mijamy w drodze z pracy. Potem telefonicznie sprawdzimy czy mają wolne stoliki i znajomych zaprosimy do klimatycznej knajpki z muzyką na żywo. Z pewnością w przypadku kateringu każda z tych dróg dotarcia do klientów może być skuteczna. Jednak zauważmy że do internetu zajrzymy dopiero wówczas, gdy w naszej skrzynce pocztowej nie będzie ulotki z menu, czy knajpka nie będzie miała na tyle dużego napisu "Obiady domowe" byśmy go zapamiętali. Dopiero planując z wyprzedzeniem kolejne spotkanie ze znajomymi sprawdzimy w internecie kiedy organizują karaoke lub będzie występować jakiś ciekawy zespół. Czyli mamy tu do czynienia z ulotkami i bilbordem. Oczywiście może też być jaki panel podświetlany, czy stojący przed knajpką samochód oklejony reklamą. Co do konkretnej reklamy dobrze jest posłuchać fachowców. Wydaje mi się że Fabryka Reklamy z Łodzi będzie właściwym wyborem w tym zakresie http://fabrykareklamy.pro/pl/ .


  • 0

#5 Kirssteen

Napisano 5 czerwiec 2018 15:31

Social media ostatnimi czasy na pewno sporo zyskały na wartości. Również myślę, że swietnie sprawdzi się pozycjownowanie strony internetowej jeżeli chodzi o reklame waszej firmy, na pewno coś o tym słyszeliście. Z takim zadaniem polecam udać się do firmy http://sfeo.agency świetnie znają się wlaśnie na tego typu reklamie dla firm


  • 0

#6 ag_a

Napisano 11 czerwiec 2018 15:25

Z doświadczenia wiem, że dobrze zoptymalizowana kampania na Facebooku + adwords + pozycjonowanie daje naprawdę świetne efekty. Oczywiście nie każda firma potrzebuje tak szerokich działań, co więcej - nie każda firma ma takie środki, by móc sobie pozwolić na takie działania. Nie mniej jednak efekty są naprawdę świetne. Sama zgłębiam tę wiedzę jak tylko mogę, ale kampanie utworzone samodzielnie a kampania, którą przeprowadziła dla mnie firma dały zupełnie inne wyniki. Tak więc dobrze jest zlecać takie działania specjalistom. 


  • 0

#7 Szrutka

Napisano 15 czerwiec 2018 12:24

W obecnych czasach strona interntowa i kanał w social media to podstawa. Bez tego ciężko będzie wam o dobrą reklamę. Także możecie pomyśleć o pobocznych akcjach promocyjnych. Są specjalne wydarzenia, na których możecie się pokazać. Polecam do tego targi branżowy, na takich pomogą wam hostessy od https://papilioagency.com Profesjonalnie prowadzac wasze stoisko reklamowe.


  • 0

#8 Cytryna

Napisano wczoraj, 12:51

a środki na to wszystko można uzyskać z https://www.fifi.sekwencja.eu/ 


  • 0

W życiu piękne są tylko chwile i trzeba tak starać się żyć, aby tych pięknych chwil dostrzegać jak najwięce


Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: reklama, reklama firmy, social media

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com