Skocz do zawartościZdjęcie

Ubezpieczenie na życie

polisa ubezpieczenie życie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 grzebcio13

Napisano 8 marzec 2018 15:37

Znacie może jakieś dobre ubezpieczenia na życie? Co byłoby warto wybrać w tym zakresie? Zastanawiam się, czy np. taka polisa na życie w ubezpieczeniaonline.pl jest ok... Co myślicie o tych ofertach?


  • 0

Mogę tylko zapewnić, że na śmierć się nie obojętnieje. Ale - ostatecznie - to nie jest moja śmierć.


#2 edgarr89

Napisano 22 maj 2018 13:12

Warto unikać najtańszych ofert, zazwyczaj warunki umowy są mało korzystne. Poza ceną warto zwrócić uwagę na sumę ubezpieczenia i okres - powinien być jak najdłuższy. W http://www.viennalife.pl/ można się ubezpieczyć, często bez badań lekarskich - warunki są całkiem dobre.


  • 0

#3 lealea

Napisano 28 maj 2018 20:31

Mnie samej trudno było podjąć decyzję przeglądając oferty ubezpieczeniowe. Większość posiada sztywne pakiety, których się nie da połączyć. Przeglądając fora natrafiłam na kontakt do Pani Edyty z Ubezpieczenia Warszawa, z którą się skontaktowałam, a później spotkałam. Byłam bardzo mile zaskoczona. Rzadko kiedy spotyka się tak sympatyczną osobę,  która w dodatku wyjaśnia Ci wszystkie wątpliwości proponując najlepsze rozwiązanie. Ja jestem mega zadowolona, a spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Polecam.


  • 0

#4 januszEB

Napisano 12 czerwiec 2018 17:49

polisa na życie jak najbardziej warto  przemyśleć, ale bez tych wszystkich funduszy itp...


  • 0

#5 Kemny

Napisano 19 czerwiec 2018 17:17

Jeśli o polisę na życie chodzi to warto zapoznać się również ze stroną https://polisoteka.pl/ . Mają równe ubezpieczenia wielu towarzystw ubezpieczeniowych. Może znajdziesz coś, czego akurat szukas


  • 0

#6 krasnal

Napisano 22 czerwiec 2018 20:32

Dobrze, ze myślisz o takich sprawach przed, a nie po fakcie. Dobrze jest się zabezpieczyć i wykupić ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków na przykład za pośrednictwem https://kredytok.pl/ubezpieczenia/ .Dzięki temu śpisz spokojniej, a w razie czego firma oferuje pomoc choćby w zorganizowaniu rehabilitacji, więc myślę ze warto zainteresować się tym tematem


  • 0

#7 Tomek

Napisano 26 sierpień 2019 22:01

Ja nie miałem czasu (i chęci) przeszukiwać internetu w poszukiwaniu najlepszej oferty. Bo jest tego tyle, że można się pogubić. Dlatego zgłosiłem sie do biura ubezpieczeń p. Jadwigi Czajkowskiej https://www.facebook...77430669189099/ , które poleciła mi koleżanka z pracy. Po rzeczowej rozmowie, pani już wiedziała czego szukam i co jest dla mnie ważne. Następnego dnia miałem na e-mailu kilka najkorzystniejszych dla mnie ofert i z nich wybrałem tę która mi się najbardziej spodobała. I jestem z tego ubezpieczenia zadowolony. Ale wiadomo, że to bardzo indywidualna spraw i trzeba ubezpieczenie dobrać do siebie.


  • 0

#8 latina

Napisano 24 wrzesień 2020 08:57

 
 Ja też sama nie szukam polis do porównania, bo to faktycznie zajmuje sporą ilość czasu. Znalazłam jednak w sieci na stronie https://rankomat.pl/...ieczen-na-zycie porównywarkę ubezpieczeń różnych ubezpieczycieli. Dzięki takiemu rozwiązaniu szybko i sprawnie mogłam wybrać najkorzystniejszą dla mnie ofertę dopasowaną do moich wymagań. Mam bynajmniej pewność, że nie przepłacę :)

  • 0

#9 sankau

Napisano 17 październik 2020 12:22

A ja już porównałam polisy jak wybierałam prywatne ubezpieczenie zdrowotne i oczywiście wybrałam najkorzystniejszą ofertę, bo zależy mi na tym żeby nie wydać dużo ale mieć w miarę możliwości szeroki zakres ubezpieczenia


  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: polisa, ubezpieczenie, życie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com