Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wieczór kawalerski

kawalerski wieczor pomysły

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Himer

Napisano 7 marzec 2018 13:23

Organizowanie wieczoru kawalerskiego tylko z pozoru jest bardzo łatwe. Trzeba mieć pomysł i wiele zorganizować. Jakie wy pomysły macie na wieczór kawalerski. Kraków jest dużym miastem i można tu wiele zorganizować, ja pomyślałem o tym klubie http://sapphire-club.pl/. Myslicie że to dobry pomysł?

• 0

#2 Astrid20

Napisano 26 marzec 2019 15:51

Brat ostatnio mial swój kawalerski to robił go w klubie New Orleans w Warszawie - podobno nieźle poszaleli, klub spory, ekskluzywny, taki dla gentelmenów. A w niezłej cenie z tego co opowiadali mieli open bar chyba coś koło 200zł za osobę 

• 0

#3 Cytryna

Napisano 19 kwiecień 2019 09:41

na wieczór kawalerski polecam https://poligonpaint...ry-kawalerskie/  z Łodzi, super zabawa:)

• 0

W życiu piękne są tylko chwile i trzeba tak starać się żyć, aby tych pięknych chwil dostrzegać jak najwięce

#4 paluch686

Napisano 9 maj 2019 13:26

Może lekko poza Krakowem?

• 0

#5 kasiaolesiak

Napisano 26 czerwiec 2019 20:12

Brat ostatnio mial swój kawalerski to robił go w klubie New Orleans w Warszawie - podobno nieźle poszaleli, klub spory, ekskluzywny, taki dla gentelmenów. A w niezłej cenie z tego co opowiadali mieli open bar chyba coś koło 200zł za osobę 

to świetny klub z tego co wiem bo mój też tam organizował dla szwagra zabawę. Z tego co wiem mają też wypas restaurację a dziewczyny, które tam tańczą to zawodowe tancerki

• 0

#6 lejarey

Napisano 24 lipiec 2019 12:08

Mój znajomy planuje wypad w góry, chce w spokoju przygotować się do tego nowego stanu.. Jak sądzicie? Bo już sama nie wiem, może liczy na to, że zrobimy dla niego jakąś niespodziankę?

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kawalerski, wieczor, pomysły

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com