Skocz do zawartości

Zdjęcie

szkolenie z rozwoju osobistego

szkolenie rozwoj osobisty szkolenia personalne

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 speg

Napisano 15 luty 2018 17:56

Witam! Chciałam zapytac czy ktoś z Was orientuje się w temacie takich szkoleń www.szkolatrenerow-ster.pl? Bardzo dużo słyszałam o nich ze są bardzo dobre i ze można wiele zyskać dla siebie w kwestii rozwoju osobistego , czy ktoś z Was był na takim szkoleniu ? Jeśli tak to proszę o opinie. Bardzo chciałabym zyskac więcej doświadczenia , oraz jakieś  podstawy wiedzy i umiejętności w pracy z grupą. Co radzicie mi

• 0

#2 automaniak

Napisano 16 luty 2018 19:33

Nie slyszalem o czyms takim.

• 0

#3 Dany

Napisano 25 wrzesień 2018 10:39

Świetne są takie szkolenia. Sam często w takich rzeczach uczestniczę, bo wiem, że cały czas należy się rozwijać. A że interesuję się tymi sprawami na bieżąco, ostatnio odkryłem tutaj szereg bezpłatnych szkoleń otwartych, na które na pewno niebawem się wybiorę. Może i was zainteresują?

• 0

#4 franksa

Napisano 10 styczeń 2019 18:06

W sumie bardzo ciekawa opcja. Jednak ja na razie potrzebowałabym już jakis bardziej konkretnych szkoleń. Jak ktoś szuka pracy, rozwoju w kierunku zawodowym to też powinien właśnie wybrać szkolenia zawodowe. A te możecie znaleźć na http://szkoleniaics.pl i po ich odbyciu otrzymać certyfikat uprawniający do wykonywania zawodu

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szkolenie, rozwoj osobisty, szkolenia personalne

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com