Skocz do zawartości

Zdjęcie

Paczka z Chin

paczka chiny kurier

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Magdena

Napisano 12 luty 2018 18:10

Zastanawiam się nad sprowadzeniem pewnej partii towarów z Chin i szukam odpowiedniego kuriera.
Wiem, że najkorzystniej jest wybierać oferty brokerów, bo dzięki wieloletniej współpracy z największymi firmami,
są w stanie zaproponować najkorzystniejsze ceny. ceny. Pytanie mam jednak zasadnicze: ile idzie paczka z chin mniej więcej?
Chyba najszybciej będzie drogą morską, bo lotnicza w przypadku większej partii towaru raczej odpada, prawda? 
​Czy macie jakieś doświadczenie w sprowadzaniu towarów z Chin, czy to się nadal opłaca? 

• 0

#2 Mimichaska

Napisano 5 czerwiec 2018 16:23

Kiedyś to było nie do pomyślenia, a w obecnych czasach bez można bez problemu załatwić sobie transport z chin dowolnego towaru praktycznie ;D Ja teraz szukam do firmy czegos bliżej, bo z Europy. Czytam obecnie na blogu  o przepisach i podstawowych pojęciach dotyczących właśnie transportu międzynarodowego.

• 0

#3 bumaga

Napisano 7 czerwiec 2018 08:44

Hej, niestety nie mam doświadzczenia ze sprowadzaniem z Chin ale często wysyłam tam słodycze z Polski do sklepów które zajmują się sprzedażą importowanych słodyczy. Jako że mieszkam w Gdańsku to bardzo wygodnie jest mi nadawać przesyłki drogą morską która dodatkowo jest stosunkowo bezpieczna i pewna. Pozostaje jedynie kwestia czasu ale da się to rozwiązać planując dostawy do przodu

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: paczka, chiny, kurier

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com