Skocz do zawartościZdjęcie

Zaoczne studia

studia zaoczne nauka

 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Agosia

Napisano 18 styczeń 2018 13:35

Zaoczne studia nie są wcale gorsze, ne wiem skąd to mylne przeświadczenie... sama studiuję jak koleżanka powyżej a konkretnie zarządzanie: http://www.wszop.edu...,2,2,259,54,259 a jest to kierunek łączący wiedzę ekonomiczną (finanse, marketing, prawo gospodarcze) z wiedzą psychologiczną. Studia dotyczą prawidłowości oraz problemów związanych z funkcjonowaniem organizacji i instytucji publicznych. 


 • 0

#2 blackpearl

Napisano 4 kwiecień 2018 13:53

Ja również nie twierdzę, że studia zaoczne są gorsze, wręcz przeciwnie, trzeba być zdolnym żeby godzić pracę i naukę w takiej ilości jak studenci dzienni :) Sama wybieram się na bezpieczeństwo wewnętrzne na UTH w Warszawie na specjalność Kryminologia i kryminalistyka https://www.uth.edu....-kryminalistyka i zamierzam właśnie studiować zaocznie :) Jedne studia zaoczne już mam za sobą i wcale nie uważam żeby były gorszej jakości :)


 • 0

#3 wienio87

Napisano 6 kwiecień 2018 14:10

Doradź się znajomych w tym temacie. Myślę, że to jest dość dobre rozwiązanie.


 • 0

Nie próbuj nawet być normalna, bo normalność to pierwszy symptom śmiertelnie groźnej choroby. Jak tylko poczujesz, że nadchodzi normalność, zaraz poszukaj antidotum.


#4 ulla

Napisano 12 kwiecień 2018 19:30

jak się chcesz nauczyć to i na zaocznych się nauczysz.


 • 0

#5 Ramzes

Napisano 20 czerwiec 2018 11:46

Na studiach najbardziej męczące było i tak pisanie pracy dyplomowej. Dobrze że znalazłem stronę http://www.pomocnaukowa.pl/, gdzie pomogli mi z tym w pelni profesjonalnie. Nie musiałem tracić czasu i mogłem zająć się istotnymi sprawami związanymi ze studiami.


 • 0

#6 mrcrazy

Napisano 7 wrzesień 2018 11:09

Ja zaczynam studia podyplomowe na kierunku zarządzanie projektami właśnie zaocznie:  http://www.podyplomo...anie-projektami :)  Wiadomo, że jest nieco ciężej bo trzeba pogodzić naukę z pracą ale wiele osób tak robi i jeśli tylko zorganizuje się odpowiednio czas to nie ma problemu z niczym. Co do jakości nauki to nie ma różnicy między dziennymi a zaocznymi :)


 • 0

#7 Sylwunia23

Napisano 15 grudzień 2018 14:58

Pod względem nauki na pewno studia zaoczne mogą być dobrym wyborem i nie koniecznie muszą być gorsze od dziennych. Ale według mnie jednak lepiej jest wybrać się na studia dzienne, ponieważ to był najpiękniejszy czas w moim życiu. Wtedy jeszcze było wszystko bardzo beztroskie i spotykałam naprawdę sporo fajnych osób. Jeśli dojdzie do tego jeszcze mieszkanie w akademiku (np. ten dom studencki Kraków) to już w ogóle mozna się wyszaleć za wszystkie czasy i zawsze liczyć na pomoc innych osób, które tam zamieszkują.


 • 0

#8 nat-ka

Napisano 30 grudzień 2018 18:59

ja zdecydowałam się na studia zaoczne przede wszystkim ze względu na to, że w tygodniu musiałam pracować by móc się utrzymać w stolicy :) jeśli chodzi o kierunek to wybrałąm pielęgniarstwo na Mazowieckiej Uczelni Medycznej. W lipcu planuje obronić locencjat a od pazdziernika wybrać się na studia II stopnia, oczywiście na tej samej uczelni :)


 • 0

#9 fenix

Napisano 31 styczeń 2019 17:12

Są podyplomówki dla nauczycieli na uczelni http://pcud.edu.pl/ . Można wybrać studia z zakresu nauczania konkretnych przedmiotów szkolnych albo takie o tematyce np. logopedii, artterapii, integracji sensorycznej. Koleżanka zdecydowała się na diagnozę i terapię autyzmu i bardzo sobie chwaliła,. Także może kogoś z Was także zainteresuje! 


 • 0

#10 cykada

Napisano 11 czerwiec 2019 19:11

Ja się zapisałam na kryminologię na DSW,https://dlakandydata...kryminalistyki/ jestem bardzo ciekawa tego kierunku, od zawsze mnie to intereowało i coraz poważniej myślę żeby się tym zawodowo zajmować.


 • 0

#11 Himer

Napisano 18 czerwiec 2019 16:52

A są to studia w Krakowie ? Bo jeżeli tak, to musisz znaleźć jeszcze odpowiednie miejsce do mieszkania. Może dobrym miejscem było by https://unibase.pl/  ? Bo wtedy bedziesz mieć cisze i spokój dogodne warunki


 • 0

#12 ynos89

Napisano 8 lipiec 2019 10:57

Mi od jakiegoś czasu po głowie chodzi, by wybrać się na studia związane z informatyką, bo to właśnie zawody z nią związane stanowią obecnie kierunek, w którym zmierza przyszłość rynku pracy. Chciałabym rozwijać się w branży IT i pracować kiedyś w takiej firmie, jak na przykład ta: https://medium.com/itmagination . To moje marzenie, do której co prawda jeszcze daleka droga, ale jak najbardziej jestem dobrej myśli – wystarczy samozaparcie i ciężka praca :).


 • 0

#13 Jasiek101

Napisano 24 lipiec 2019 13:51

Zaoczne studia wcale nie są gorsze, chociaż wiadomo, że wymagają więcej samozaparcia i chęci nauki niż studia dzienne, tym bardziej, że zajęcia odbywają się w weekendy. Ja ostatnio znalazłem bardzo ciekawe studia w Wyższej Szkole Prawa we Wrocławiu. Zainteresowała mnie Cyberprzestępczość studia I stopnia na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne. Jeśli ktoś jest zainteresowany taką tematyką, to polecam zerknąć tutaj https://www.prawowro...rprzestepczosc/.

 


 • 0

#14 cykada

Napisano 7 sierpień 2019 08:13

DSW jest we Wrocławiu :) i mają bardzo dużo róznych kierunków zarówno studiów I jak i II stopnia, podyplomowych, jest w czym wybierać.


 • 0

#15 lejarey

Napisano 20 sierpień 2019 12:24

Jaki kierunek wybraliście?


 • 0

#16 andzellla

Napisano 29 sierpień 2019 13:20

Warto też pomyśleć o uczelniach w Wielkiej Brytanii, które cieszą się dużą popularnością. Tutaj https://www.sp.edu.pl/ znajdziecie wszystkie informacje na temat dokumentacji, jaką musicie przygotować a także opisane krok po kroku, co należy zrobić. Warto przemyśleć, czy to właśnie studia w UK nie będą dla was najlepsza opcją i szansą na lepszą edukację.

 • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: studia, zaoczne, nauka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com