Skocz do zawartościZdjęcie

Psycholog

psycholog pomoc terapia

 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Agosia

Napisano 21 grudzień 2017 16:14

Dlatego warto korzystać z pomocy psychologa. Nie zawsze człowiek sam radzi sobie ze swoimi problemami. Wtedy z pomocą przychodzą specjaliści tacy jak pani Magdalena Senderowska http://psycholog-ms.pl/ . Zgłoś sie do niej i spróbuj opowiedzieć o swoim problemie. Myślę, że ona bedzie w stanie Ci pomóc.


 • 0

#2 cykada

Napisano 12 marzec 2018 09:12

Czy jeśli dziecko się moczy to warto skorzystać z pomocy psychologa? Kiedy takie moczenie się powinno zaniepokoić?


 • 0

#3 teresao

Napisano 12 marzec 2018 19:20

Skonsultuj problem w klinice Psychomedic - podłoży takich zachowań dziecka może być wiele, w tym i autyzm czy zespół aspergra. na https://psychomedic....polu-aspergera/ znajdziesz opis działań, jakie podejmują w diagnostyce i namiary


 • 0

#4 suchyporanek

Napisano 15 marzec 2018 14:29

Czy jeśli dziecko się moczy to warto skorzystać z pomocy psychologa? Kiedy takie moczenie się powinno zaniepokoić?

Dzień Dobry ,moczenie nocne jest powszechnym i złożonym problemem zdrowotnym także na podłożu psychologicznym. Konsultacja z lekarzem jest bardzo ważna.
Zapraszam na stronę suchyporanek.pl która zawiera wszystkie niezbędne informacje na temat moczenia nocnego pogrupowane w sekcje:
1. Czym jest moczenie nocne?
2. Przyczyny występowania
3. Co można zrobić?
4. Wizyta u lekarza
5. Dalsze pytania
Na stronie można znaleźć dzienniczek mikcji, który rodzice wraz z dziećmi powinni wypełniać, aby pomóc lekarzowi określić przyczyny choroby i pokonać dolegliwość.
Dodatkowo na stronie jest aplikacja związana z dzienniczkiem - bohater Dezmo pozwoli dzieciom uporać się z problemem moczenia.
Pozdrawiam Przedstawiciel serwisu suchyporanek.pl


 • 0

#5 Himer

Napisano 27 marzec 2018 12:42

Czaami są takie momenty w naszym życiu,. ze potrzebujemy pomocy psychologa. Potrzebny jest dobry specjalista dlatego warto tutaj http://www.terapiapo....pl/oferta.html  , sie zgłosić i poprpsic o pomoc. 


 • 0

#6 marika89

Napisano 28 kwiecień 2018 02:15

Ja ze swojej strony mogę polecić Tobie  Psychomedic, a szczególnie terapię online. Tutaj http://psychomedic.online/ są szczegóły. Bardzo dobra klinika i świetni specjaliści, którzy potrafią rozwiązać każdy problem. Jeśli nigdy wcześniej nie byliśmy u psychologa warto pomyśleć o takiej terapii. 


 • 0

#7 Aragon

Napisano 8 czerwiec 2018 08:01

Zawsze można tylko skonsultować się z psychologiem albo umówić na kilka spotkań :) Często sama taka wstępna rozmowa może w dużym stopniu pomóc...


 • 0

#8 LadyE

Napisano 8 czerwiec 2018 09:01

Ja jednak zdecydowałabym się na psychoterapeutę. Trójmiasto i okolice - http://terapiarodzinna.com - terapia w nurcie systemowym, daje świetne efekty nie tylko w terapii rodzin, ale też w pracy z trudną młodzieżą i ogólnie z nastolatkami.


 • 0

#9 paluch686

Napisano 25 czerwiec 2018 09:27

Ja bardzo mocno polecam tą panią psycholog: http://www.monikaklupinska.pl/ - wie jak pomóc


 • 0

#10 wiola438

Napisano 2 styczeń 2019 12:54

Skonsultuj problem w klinice Psychomedic - podłoży takich zachowań dziecka może być wiele, w tym i autyzm czy zespół aspergra. na https://psychomedic....polu-aspergera/ znajdziesz opis działań, jakie podejmują w diagnostyce i namiary

Popieram. Do nich śmiało można się wybrać bo na pewno pomogą z tym problemem. Dziecko będzie czuło się u nich pewnie i bezpiecznie bo mają super podejście do najmłodszych pacjentów. Z tego co wiem, można się do nich zarejestrować przez Internet więc to spora wygoda i oszczędność czasu.


 • 0

#11 jotek

Napisano 11 luty 2019 10:26

Od czasu do czasu pomoc psychologa każdemu by się przydała. Psycholog może być potrzebny zwłaszcza, gdy ktoś ma problem z jakimś uzależnieniem. 

Tutaj macie na przykład bardzo dobrą terapię uzależnień http://uzaleznienia-ostroleka.pl/


 • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: psycholog, pomoc, terapia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com