Skocz do zawartościZdjęcie

Psycholog

psycholog pomoc terapia

 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Agosia

Napisano 21 grudzień 2017 16:14

Dlatego warto korzystać z pomocy psychologa. Nie zawsze człowiek sam radzi sobie ze swoimi problemami. Wtedy z pomocą przychodzą specjaliści tacy jak pani Magdalena Senderowska http://psycholog-ms.pl/ . Zgłoś sie do niej i spróbuj opowiedzieć o swoim problemie. Myślę, że ona bedzie w stanie Ci pomóc.


 • 0

#2 cykada

Napisano 12 marzec 2018 09:12

Czy jeśli dziecko się moczy to warto skorzystać z pomocy psychologa? Kiedy takie moczenie się powinno zaniepokoić?


 • 0

#3 teresao

Napisano 12 marzec 2018 19:20

Skonsultuj problem w klinice Psychomedic - podłoży takich zachowań dziecka może być wiele, w tym i autyzm czy zespół aspergra. na https://psychomedic....polu-aspergera/ znajdziesz opis działań, jakie podejmują w diagnostyce i namiary


 • 0

#4 suchyporanek

Napisano 15 marzec 2018 14:29

Czy jeśli dziecko się moczy to warto skorzystać z pomocy psychologa? Kiedy takie moczenie się powinno zaniepokoić?

Dzień Dobry ,moczenie nocne jest powszechnym i złożonym problemem zdrowotnym także na podłożu psychologicznym. Konsultacja z lekarzem jest bardzo ważna.
Zapraszam na stronę suchyporanek.pl która zawiera wszystkie niezbędne informacje na temat moczenia nocnego pogrupowane w sekcje:
1. Czym jest moczenie nocne?
2. Przyczyny występowania
3. Co można zrobić?
4. Wizyta u lekarza
5. Dalsze pytania
Na stronie można znaleźć dzienniczek mikcji, który rodzice wraz z dziećmi powinni wypełniać, aby pomóc lekarzowi określić przyczyny choroby i pokonać dolegliwość.
Dodatkowo na stronie jest aplikacja związana z dzienniczkiem - bohater Dezmo pozwoli dzieciom uporać się z problemem moczenia.
Pozdrawiam Przedstawiciel serwisu suchyporanek.pl


 • 0

#5 Himer

Napisano 27 marzec 2018 12:42

Czaami są takie momenty w naszym życiu,. ze potrzebujemy pomocy psychologa. Potrzebny jest dobry specjalista dlatego warto tutaj http://www.terapiapo....pl/oferta.html  , sie zgłosić i poprpsic o pomoc. 


 • 0

#6 marika89

Napisano 28 kwiecień 2018 02:15

Ja ze swojej strony mogę polecić Tobie  Psychomedic, a szczególnie terapię online. Tutaj http://psychomedic.online/ są szczegóły. Bardzo dobra klinika i świetni specjaliści, którzy potrafią rozwiązać każdy problem. Jeśli nigdy wcześniej nie byliśmy u psychologa warto pomyśleć o takiej terapii. 


 • 0

#7 Aragon

Napisano 8 czerwiec 2018 08:01

Zawsze można tylko skonsultować się z psychologiem albo umówić na kilka spotkań :) Często sama taka wstępna rozmowa może w dużym stopniu pomóc...


 • 0

#8 LadyE

Napisano 8 czerwiec 2018 09:01

Ja jednak zdecydowałabym się na psychoterapeutę. Trójmiasto i okolice - http://terapiarodzinna.com - terapia w nurcie systemowym, daje świetne efekty nie tylko w terapii rodzin, ale też w pracy z trudną młodzieżą i ogólnie z nastolatkami.


 • 0

#9 paluch686

Napisano 25 czerwiec 2018 09:27

Ja bardzo mocno polecam tą panią psycholog: http://www.monikaklupinska.pl/ - wie jak pomóc


 • 0

#10 wiola438

Napisano 2 styczeń 2019 12:54

Skonsultuj problem w klinice Psychomedic - podłoży takich zachowań dziecka może być wiele, w tym i autyzm czy zespół aspergra. na https://psychomedic....polu-aspergera/ znajdziesz opis działań, jakie podejmują w diagnostyce i namiary

Popieram. Do nich śmiało można się wybrać bo na pewno pomogą z tym problemem. Dziecko będzie czuło się u nich pewnie i bezpiecznie bo mają super podejście do najmłodszych pacjentów. Z tego co wiem, można się do nich zarejestrować przez Internet więc to spora wygoda i oszczędność czasu.


 • 0

#11 jotek

Napisano 11 luty 2019 10:26

Od czasu do czasu pomoc psychologa każdemu by się przydała. Psycholog może być potrzebny zwłaszcza, gdy ktoś ma problem z jakimś uzależnieniem. 

Tutaj macie na przykład bardzo dobrą terapię uzależnień http://uzaleznienia-ostroleka.pl/


 • 0

#12 anetka12

Napisano 15 maj 2019 12:43

Jeżeli szukasz psychologa który pomoze Ci w walce z nałogiem to polecam Ci sie udać w miejsce jakim jest Prywatny ośrodek leczenia uzależnień Masz tutaj pełne wsparcie psychologiczne które jest Ci potrzebne podczas tej walki. Na pewno warto się tym zainteresować ponieważ sam psycholog może nie wiele pomóc bez terapii.


 • 0

#13 lejarey

Napisano 12 lipiec 2019 07:32

Również uważam, że ludzie powinni chodzić do psychologa, to nie jest nic wstydliwego.


 • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: psycholog, pomoc, terapia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com