Skocz do zawartości

Zdjęcie

Medycyna estetyczna

medycyna estetyczna lifting twarzy plastyka brzucha

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#21 sunnyday

Napisano 11 październik 2018 12:41

Medycyna estetyczna to największe dobro naszych czasów.

Zerknij sobie tutaj medycyna estetyczna kraków jeżeli interesuje Cię właśnie umówienie się do specjalisty.

Sama mam na oku kilka zabiegów i chce je skonsultować właśnie z kimś kto mi pomoże dobrać odpowiednie

zabiegi do potrzeb mojej skóry. Tobie też polecam tam zrobić.

• 0

#22 pigeon

Napisano 17 październik 2018 16:41

Coś w tym jest...

---

chefstore

• 0

#23 helenaa

Napisano 28 październik 2018 19:30

Według mnie warto korzystać z medycyny estetycznej, wiadomo że każdy z nas chce dobrze wyglądać. Oczywiście warto robić to z umiarem, ja na przykład nie poddałabym się jakimś bardzo inwazyjnym zabiegom. Zobaczcie sobie ofertę http://lespa.pl/ofer...yna-estetyczna/ jak jesteście z Warszawy czy okolic. Mają dobre opinie, klinika skupia naprawdę wysokiej klasy specjalistów, ofertę mają szeroką. 

• 0

#24 nat-ka

Napisano 8 listopad 2018 23:58

Oczywiście ! Jeśli ktoś potrzebuje coś sobie poprawić to ja jestem za. Po to są takie zabiegi. Sama powiększyłam sobie usta w salonie Coco-Time we Wrocławiu. Cieszę się, że skorzystałam z takiego zabiegu i to własnie tam. Wszystko szybko się zagoiło, a pani, która wykonywała zabieg była sympatyczna i delikatna.Jeszcze nie raz tam wrócę i skorzystam z innych ofert tego salonu.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: medycyna estetyczna, lifting twarzy, plastyka brzucha

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com