Skocz do zawartości

Zdjęcie

Najlepsza pizza

jedzenie pizza smak

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Agosia

Napisano 17 grudzień 2017 15:20

Jaka pizza najbardziej wam smakuje ? Co takiego lubicie najbardziej jeść? Osobiście bardzo gustuje w pizzach typowo amerykańskich. Na grubym cieście i z dużą ilością składników. W Party Pizza we Wrocławiu właśnie taką dostanę.

• 0

#2 Tryin

Napisano 4 styczeń 2018 13:25

Ja lubię hawajską... Najczęściej zamawiam sobie z Pizza Hut, mam ich niedaleko, szybko mogę zamówić naprawdę dobrą i świeżą pizzę :-) https://pizzaportal.pl/pizza-hut

• 0

#3 aneczka88

Napisano 16 styczeń 2018 10:47

Ja hawajskiej najbardziej nie lubie bo pizza i ananas to moim zdaniem kiepskie polaczenie. Fuuuj. Inne takie bez owocow chyba wszystkie sa dla mnie ok ;)

• 0

#4 Oluss12

Napisano 21 luty 2018 10:35

Ja to taką trochę nudną, podstawową Capriciose, czyli szynka i pieczarki. Jakoś inne składniki nie odpowiadają mi za bardzo na pizzy. Dlatego też cięzko jest ze mną wyjść na pizze ;D Najlepiej jak sobie sama zrobię to mogę dokładnie tyle kawałków ile zjem udekorować według własnych upodobań Bardzo lubie też dawać bardzo dużo oregano na pizze. Mam u siebie spore zapasy oregano z Turcji od Knorra. Nawet to sosu pomidorowego całkiem sporo dodaje tej przyprawy :)

• 0

#5 Himer

Napisano 23 luty 2018 11:31

Organizowanie imprezy też zajmuje sporo czasu. Aby wszystko szybciej trwało, to można pomyśleć o zamówieniu pizzy. Tylko z jakiegoś sprawdzonego miejsca. Może Party Pizza we Wrocławiu, bedzie dla Ciebie odpowiednim miejscem. Myślę, że ich pizza posmakuje każdemu.

• 0

#6 kurek

Napisano 23 luty 2018 15:43

Ja się całkowicie zgadzam z moim poprzednikiem. Nic dodać, nic ująć...

• 0

Przekraczasz granicę, kiedy po raz pierwszy zmieniasz się na zawsze.

#7 Helena

Napisano 12 marzec 2018 17:20

Ja sama piekę pizzę, ze sprawdzonego przepisu, dlatego bardzo często eksperymentuję też z dodatkami. W zasadzie nigdy nie robię drugi raz takiej samej pizzy. Teraz to w ogóle będzie bajka, jeśli chodzi o to danie, bo planuję wymienić piekarnik na Watch&Touch od Candy, który jest bardzo nowoczesny, wyposażony w panel dotykowy na froncie. Będę mogła podglądać też danie w czasie rzeczywistym, dzięki zintegrowanej z panelem kamerze! Nie mogę się już doczekać, kiedy będę miała go w domu!

• 0

#8 kebos

Napisano 14 marzec 2018 16:33

ja tam lubuie na cienkim ciescie

• 0

#9 trampki

Napisano 25 maj 2018 09:42

Polecam blog o gotowaniu: http://kulinarnie24.pl/

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: jedzenie, pizza, smak

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych