Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jedzenie na szybko

jedzenie pizza szybko

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Agosia

Napisano 17 grudzień 2017 15:19

W takich przypadkach najlepszym rozwiązaniem, jest zamówienie pizzy z dostawa do domu w Party Pizza. Szybko i smacznie. Z racji tego, ze dodają dużo składników jesteś pewna , ze się najesz.

• 0

#2 ag_a

Napisano 18 grudzień 2017 13:05

Ja jak nie zdążę zrobić sobie jedzenia do pracy to najczęściej korzystam z pyszne.pl. 

• 0

#3 FranczeskaWil

Napisano 16 styczeń 2018 09:00

Ja to staram się zawsze przygotować coś w domu, nawet jak ma to być na szybko to jest to jednak domowe jedzenie. Jak mam z kolei czas to siadam w kuchni i szukam inspiracji na pyszne ciasto. Ostatnio też dbam o wygląd moich wypieków. Odkąd odkryłam sklep https://www.sklep.savpol.pl/oplatki/ to kombinuje z dekoracjami cukierniczymi

• 0

#4 Michałek

Napisano 7 luty 2018 10:04

Też dojrzałem do tego, żeby samodzielnie przygotowywać sobie jedzenie. To ważne, żeby wiedzieć, co się je i dbać o siebie - mamy wystarczająco niezdrowe czasy

• 0

#5 bratkulas

Napisano 13 luty 2018 14:36

Jestem tego samego zdania co mój poprzednik.

• 0

#6 Tryin

Napisano 14 luty 2018 00:55

Jasne, że zamówić coś przez internet jest najszybciej. Ja osobiście bardzo lubię sushi z dostawą - sushi to jedna z moich ulubionych potraw, w dostawie przychodzi bardzo szybko... No i można zawsze wybrać coś przez https://pizzaportal.pl/sushi-na-wynos/

• 0

#7 witek

Napisano 14 luty 2018 13:11

Jesli chodzi o jedzenie na szybko, to teraz zaczałem się "lubować" w burgerach ;) 

• 0

#8 jooanna

Napisano 18 luty 2018 12:15

Zapiekanka z serem i salami - 2 minuty.

• 0

#9 Tomek23

Napisano 19 luty 2018 14:17

A może warto doradzić się w tej sprawie jakiegoś fachowca? Moim zdaniem jest to naprawdę dość dobra opcja :)

• 0

Ten, kto boi się przegrać, już przegrał.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: jedzenie, pizza, szybko

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com