Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mieszkanie w Warszawie

waeszawa mieszkanie nowe kupno mieszkań

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 speg

Napisano 12 grudzień 2017 13:40

Witam! Szukam mieszkania w Warszawie do kupienia , co możecie mi polecić ? Szukam czegoś w dobrej cenie oraz lokalizacji , sprawdzałam mieszkania od dewelopera http://nexity.pl/  i muszę przyznac ze bardzo mnie zainteresowały , co mi radzicie ?

• 0

#2 ferraq

Napisano 13 grudzień 2017 17:08

ja bym Ci radziła dobrze przemyśleć gdzie chcesz zamieszkać w jakiej dzielnicy, tak żebyś miała blisko do pracy, czy dzieciaki do szkoły itd. i nie celuj od razu w deweloperów, czasem można naprawdę fajne mieszkanka dostać na rynku wtórnym tylko trzeba umieć szukać. ewentualnie przedzwoń do agenta nieruchomości Eugeniusza Jaworskiego 603 195 624 , on się świetnie zna na rejonie Wilanowa i jest w stanie podpowiedzieć jaka lokalizacja jest najlepsza (czego np. pośrednik z Poznania nie zrobi) 

• 0

#3 Luna077

Napisano 23 styczeń 2018 23:16

Jeśli chcesz się dowiedzieć jak obecnie wygląda w Warszawie sprzedaż mieszkań to najlepiej udać się do pośrednika nieruchomości lub skorzystać z ich bazy danych w internecie. W ten sposób znacznie szybciej znajdziecie to co Was interesuje niż szukając na własną rękę. Do tego od razu uzyskacie kilka cennych informacji na temat danej nieruchomości.

• 0

#4 Kelo34

Napisano 8 marzec 2018 10:19

Jeśli chcesz się dowiedzieć jak obecnie wygląda w Warszawie sprzedaż mieszkań to najlepiej udać się do pośrednika nieruchomości lub skorzystać z ich bazy danych w internecie. W ten sposób znacznie szybciej znajdziecie to co Was interesuje niż szukając na własną rękę. Do tego od razu uzyskacie kilka cennych informacji na temat danej nieruchomości.

Jeśli chodzi o mieszkania w naszej pięknej stolicy, to ja ze swojej strony mogę polecić Mokotów. Mokotów należy do dzielnic, które bardzo szybko się rozbudowują i zyskują coraz większe uznanie mieszkańców. Ja tam mieszkam od dzieciństwa i niedawno wyprowadziłem się od rodziców, ale w obrębie Mokotowa. Mogę polecić osiedle "Living Point Mokotów". Bardzo dobrze skomunikowane. Blisko mam z jednej strony do Galerii Mokotów, a z drugiej natomiast na Pola Mokotowskie. A teraz jestem w ciąży i powoli przygotowujemy się z mężem do odnowienia jednego z pokoi, dla niemowlaka - https://www.dulux.pl...-dla-niemowlaka

• 0

#5 rinrin

Napisano 12 marzec 2018 15:23

A wiecie może jak skutecznie ochronić podłogę przed uszkodzeniami? Czy tego rodzaju podkładka pod fotel o Waszym zdaniem dobre wyjście?

• 0

Przeszłość można unicestwić skruchą, negacją, zapomnieniem. Ale przyszłość jest nieunikniona.

#6 modi44

Napisano 15 marzec 2018 19:27

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Mieszkam na terenie Katowic i planuję właśnie kupno działki gdzieś pod miastem i chciałbym wybudować na niej dom. Już najwyższy czas na tego rodzaju poważny ruch :D Chciałbym jednak sprawdzić na jakim poziomie są wody gruntowe na tej działce... Czy macie w tym może jakieś doświadczenie? Domyślam się, że pewnie będzie trzeba skorzystać z pomocy jakiejś specjalistycznej firmy? Zastnawiam się w chwili obecnej, czy na przykład ta oferta byłaby warta rozważenia http://www.geolog.pl/ Co na ten temat myślicie? Może macie jeszcze jakieś własne doświadczenia w tym zakresie tematycznym i dalibyście radę coś zasugerować? Z góry wielkie dzięki :) Z całą pewnością przydadzą mi się te porady :)

• 0

Życie każe nam płacić zbyt wysoką cenę za swe dobra, zaś za najmniejszą z jego tajemnic płacimy monstrualną, nieskończenie wysoką cenę.

#7 maoze

Napisano 19 marzec 2018 16:31

a ceny niestety najwyzsze w Polsce !

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com