Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szusowanie na stoku

narty stok góry

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 sochaN

Napisano 4 grudzień 2017 22:41

Zima za oknem prawie prawie. Śnieg już widziałam :) Jeszcze trochę i znowu można będzie pojechać na stok i poszaleć. Pewnie kilka weekendów spędzę na małych wypadach w góry a większy też już planuję. Lubicie takie wypady, czy raczej zimno i śnieg to dla was okres nie wychodzenia z pod kołdry? :)

• 0

#2 Anka

Napisano 7 grudzień 2017 06:28

Bardzo lubię zimę i śnieg i narty:) I już nie mogę się doczekać pierwszej wyprawy  w góry.Na początek przyszłego roku mamy zaplanowany wyjazd da BUkowela.Znajomi namówili nas w zeszłym roku na wspólne ferie w tym ośrodku i bardzo nam się tam spodobało.W tym roku wybieramy się tam ponownie całą rodziną.

• 0

#3 cocco29

Napisano 10 grudzień 2017 20:00

O tak zima i deska to moi najlepsi przyjaciele. Uwielbiam w aktywny sposób spędzać czas. Mam swe ulubione kurorty, w których są świetne warunki zjazdowe. Jednym z nich jest właśnie Bukowel, a drugim Kopaonik. Jeżdżę tam na wyjazdy zorganizowane, które maja o wiele bardziej atrakcyjne ceny niż te samodzielne organizowane np. w Polsce.

• 0

Życie jest piękne!

#4 pawszy

Napisano 11 grudzień 2017 14:22

O tak zima i deska to moi najlepsi przyjaciele. Uwielbiam w aktywny sposób spędzać czas. Mam swe ulubione kurorty, w których są świetne warunki zjazdowe. Jednym z nich jest właśnie Bukowel, a drugim Kopaonik. Jeżdżę tam na wyjazdy zorganizowane, które maja o wiele bardziej atrakcyjne ceny niż te samodzielne organizowane np. w Polsce.

A z kim jeździsz? Bukowel to Ukraina. Nie boisz się tak na wschód jechać? Co prawda to zachodnia część, niby bardziej bezpieczna. Skoro już tam byłaś to może napisz jak tam jest. A Kopaonik to kojarzę z wyjazdu na bałkany. Raczej mało popularny u nas kierunek, bo wszyscy wolą alpy a nie te bardziej wschodnie i, co najważniejsze, tańsze lokalizacje. A szkoda.

• 0

#5 cocco29

Napisano 12 grudzień 2017 20:39

Alpy są przepiękne ale nie tak atrakcyjne cenowo. Ja do Bukowel i Kopaonik jeżdżę z Wytwórnią Wypraw. Wyjazd zawsze świetnie zorganizowany i. W Kopaonik miejscówki noclegowe blisko wyciągów, a w Bukowel noclegi w pobliskiej miejscowości lecz codziennie jest zapewniony dojazd na stoki przez organizatora. W obu ośrodkach jest dobra infrastruktura dla narciarzy, a stoki naśnieżane i ratrakowane, a nawet oświetlone . 

• 0

Życie jest piękne!

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: narty, stok, góry

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com