Skocz do zawartościZdjęcie

Wydarzenia kulturalne w Polsce

wydarzenia niepełnosprawni kultura

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Malwina

Napisano 28 listopad 2017 11:55

Cześć! Jeśli są tu osoby niepełnosprawne, które nie lubią siedzieć w domu i poszukują ciekawych wydarzeń, które odbywają się w miejscach dostosowanych do potrzeb niepełnosprawnych, to zachęcam do śledzenia niedawno odkrytego przeze mnie portalu Rampa http://www.rampa.net.pl/wydarzenia, który jest prawdziwą kopalnią wydarzeń w całej Polsce:)


  • 0

#2 lidkam

Napisano 28 maj 2018 17:08

Pochodzę z Wrocławia, więc interesują mnie tylko i wyłącznie wydarzenia organizowane w tym mieście. Jakiś czas temu udało mi się odkryć stronę Co we Wrocławiu , gdzie na bieżąco opisywane są wszystkie wydarzenia i koncerty, które się odbędą, a także te które już miały miejsce. Można znaleźć także wiele ciekawych historii na temat Wrocławia i ciekawostek, na przykład artykuł w którym wyjaśniona jest nazwa "Wrocław".


  • 0

#3 latina

Napisano 20 czerwiec 2018 15:32

Jeśli szukam jakiś ciekawych wydarzeń muzycznych, to zawsze zaglądam na https://ticketclub.pl/ Dzięki tej stronie jestem na bieżąco z interesującymi mnie koncertami, a ponadto nie muszę wychodzić z domu, by kupić bilety.


  • 0

#4 pigeon

Napisano 7 listopad 2018 18:21

Również poszukuje tego typu wydarzeń :) Prośba o informację! :D 

 

---

https://www.chefstor..._mroznicze.html


  • 0

#5 lejarey

Napisano 24 lipiec 2019 12:14

Wiecie coś o wydarzeniach w Warszawie? Ostatnio nie dostaje maili z wydarzeniami a nie chce mi się przeglądać każdej strony.


  • 0

#6 zuzanna

Napisano 31 grudzień 2019 12:49

Sama również kupuję bilety głównie przez internet. Widziałam, ze wiele biletów wystawianych jest na olx jako używane ale nie wiem czy odważyłabym się kupić. No chyba w sytuacji, w której mogłabym odebrać bilet samodzielnie z ręki do reki i wybrałabym sie z kimś kto ma oryginalny ( tak aby sobie porównać).

 

Ticketmaster ma ciekawą funkcjonalność jeśli chodzi o kupowanie biletów:

https://www.ticketma...eature/presale/

 

Mianowicie rezerwację biletu zanim trafi do oficjalnej sprzedaży. Co pozwala uniknać wykupienia biletu w 2 godziny ( jak to bywa na przykład przy kupowaniu biletów na koncerty Podsiadło). 


  • 0
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com