Skocz do zawartościZdjęcie

jaka reklama

jaka reklama firma

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Agosia

Napisano 22 listopad 2017 20:08

Mi wpadła w oko oferta: http://splashmedia.pl/uslugi/ i uważam, że na pewno profesjonalnie tam pomogą w stworzeniu filmu Skupiają się na tym, aby podkreślać najważniejsze cechy i pokazać firmę w jak najlepszym świetle Ich oferta jest naprawdę imponująca, a firma posiada doświadczenie i są w 100% godni zaufania


  • 0

#2 MarcinPe

Napisano 25 listopad 2017 18:25

Wszystko pięknie, ale jeszcze trzeba z tym filmem dotrzeć do zainteresowanych nim ludzi.  Dlatego warto pomyśleć o kampani SEM. Zajmuje się tym http://fabrykamarket...l/kampanie-sem/. Na początek ustalają cel biznesowy, potem definiują docelową grupę odbiorców, a następnie wybierają odpowiednie kanały i narzędzia do zrealizowania kampanii. To sprawia, że Twoja reklama trafia do zainteresowanych nią osób. 


  • 0

#3 ciemny

Napisano 29 listopad 2017 09:08

Nie wiesz jaka reklama to przeczytaj artykuł https://seo.zgred.pl...ania-i-seo-4421

Z niego dowiesz się istotnych informacji na temat seo, pozycjonowanie, używanie haseł, fraza kluczowa. Dowiesz jakie zabiegi

stosować by być widocznym w necie, a klient miał łatwy dostęp do twojej oferty. Reklama w internecie jest najbardziej skuteczna i dociera do znacznej rzeszy klientów.


  • 0

#4 Julianna

Napisano 29 listopad 2017 17:55

Ja to się kompletnie na tym nie znam... Dlatego też w ogóle nie jestem w stanie pomóc...


  • 0

Postanawiam nigdy ponownie nie popełniać tych samych, a mimo to nierzadko je popełniam. Dlaczego? To proste. Dlatego że jestem głupi i niedoskonały.


#5 Kirssteen

Napisano 23 grudzień 2017 16:10

Też myślę, że film promocyjny to dobra reklama, może taka bardziej wizytówka dla firmy. Zobacz sobie także ofertę od https://www.filmowa.pl również zajmują się produkcją takich filmów. Stworzą dla was scenariusz, wykonają zdjęcia, montaż, pomogą również w promocji. 


  • 0

#6 zielka1

Napisano 24 grudzień 2017 16:19

Ja niestety niezbyt się na tym znam... Dlatego też nie będę w stanie pomóc...


  • 0

Być może należę do ludzi nazbyt drobiazgowych


#7 Himer

Napisano 25 styczeń 2018 13:28

Moim zdaniem reklama jest kluczem do sukcesu. Jeżeli chcesz by klienci zainteresowali się Twoją firmą to zainwestuj w jakieś gadżety reklamowe takie jak tutaj https://taniegadzety.pl/. Na pewno bedziesz z tego zadowolony.


  • 0

#8 Astrid20

Napisano 23 luty 2018 22:10

Ja uważam że klasyczne rozwiązania są bardzo dobre i w dalszym ciągu takie gadżety reklamowe- http://www.izisport.pl/ spisują się doskonale. Zwłaszcza że to rozwiązanie dla każdej branży


  • 0

#9 panix

Napisano 22 marzec 2018 13:29

A czy to tworzenie stron www jest Waszym zdaniem warte przemyślenia? Szukam właśnie sprawdzonej firmy, która tworzy strony WWW. Co o tym myślicie?


  • 0

Życie z drugim człowiekiem polega na tym, że zaczyna się lubić jego dziwactwa


Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: jaka, reklama, firma

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com