Skocz do zawartości

Zdjęcie

Firmy od hostingów

hosting chmura firma

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Agosia

Napisano 22 listopad 2017 19:54

Dlatego wybierając taką firme jak kieruje się opiniami jakie są na internecie. Zazwyczaj gdy w firmie coś dzieje się nie tak, na necie jest o tym głośno i można znaleźć nie tylko pozytywne opinie. Takich firm jest wiele ale ważne by znaleźć kogoś kto oferuje bezpieczny hosting i do takiej sytuacji nigdy by nie dopuścił. Twój znajomy lepiej by zrobił, gdyby skorzystał z oferty tej firmy http://www.integratedsolutions.pl/pl/oferta/cloud/baas/ . Nie miał by takich problemów. 

• 0

#2 falka

Napisano 10 styczeń 2018 16:13

Najpewniejszym z hostingów jakie testowałem jest Hekko.

Działa niezawodnie, mała kasa, jest stabilny, ma porządny support.

I jak dotąd - zero problemów.

Ale to niech każdy dobiera parametry usługi po prostu pod siebie.

Standard. 

• 0

#3 Stanek

Napisano 12 styczeń 2018 16:53

Ja osobiście używam hostingu w netbomb.pl i jestem bardzo zadowolony. Przed zakupem można spokojnie sobie przetestować konto hostingowe. To najlepsza opcja. 

• 0

#4 bierendaa

Napisano 25 styczeń 2018 17:07

A co sądzicie o https://www.netmark.pl/index.php ja teraz szukam jakiegoś hostingu do sklepu internetowego i wydaje mi się, że jest to całkiem fajna oferta. Nie tylko jeżeli chodzi o cene, ale i również, a może i przede wszystkim ze względu na stabilne serwery oraz bardzo fajną opcję - do każdego pakietu dodają bezpłatnie certyfikat SSL. Korzystał, albo korzysta ktoś z was może z tego akurat hostingu?

• 0

#5 falka

Napisano 16 marzec 2018 15:55

Przez te lata nie znaleźliśmy hostingu, który w cenie Hekko dawał by lepsze parametry.

Dla mnie ta usługa jest niezawodna, solidna, ma dobre parametry.

Zresztą - wiele pokazują nawet podstawowe testy. Wysyłasz kilka pytań do supportu i widzisz, z jaką usługą masz do czynienia. 

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: hosting, chmura, firma

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com