Skocz do zawartościZdjęcie

Zaoczne studia

studia zaoczne nauka

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Agosia

Napisano 22 listopad 2017 19:54

Zaoczne studia nie są wcale gorsze, ne wiem skąd to mylne przeświadczenie... sama studiuję jak koleżanka powyżej a konkretnie zarządzanie: http://www.wszop.edu.pl/kandydaci/zarzadzanie-i-stopnia,2,2,259,54,259 a jest to kierunek łączący wiedzę ekonomiczną (finanse, marketing, prawo gospodarcze) z wiedzą psychologiczną. Studia dotyczą prawidłowości oraz problemów związanych z funkcjonowaniem organizacji i instytucji publicznych.


  • 0

#2 ramoneska

Napisano 9 styczeń 2018 11:37

Mnie bardzo interesuje zarządzanie inwestycjami. Wszelkiego typu materiały można znaleźć na https://notatek.pl/p...ie-inwestycjami . Jest to naprawdę świetny portal, na którym można znaleźć między innymi notatki, czy też testy na studia. Można wybrać konkretny kierunek, a nawet uczelnię. Sądzę, że warto poszukać tu materiałów na studia. 


  • 0

#3 Michałek

Napisano 12 styczeń 2018 08:57

Myślę, ze teraz pracodawcy nawet bardziej cenią sobie osoby jednocześnie studiujące i pracujące. A co do jakości studiów- na tych dziennych często nie nauczysz się wiele więcej niż na zaocznych.


  • 0

#4 mrcrazy

Napisano 11 lipiec 2018 13:22

Nie wiem skąd opinia o tym, że studia zaoczne są gorsze. Materiał do opanowania taki sam jak na dziennych a w dodatku trzeba pogodzić naukę z pracą dlatego to zwykłe brednie. Sam studiuję zaocznie ponieważ od poniedziałku do piątku pracuję i uczę się tyle samo co inni. Studiuję na specjalności Kryminologia i kryminalistyka na Wyższej Szkole Prawa we Wrocławiu. Jestem zadowolony bo zajęcia są interesujące i prowadzący potrafią przekazać na nich masę wiedzy w przyjemny sposób dzięki czemu sporo zostaje w głowie i mniej do nauki w domu. Ponadto rozumieją, że pracujemy i zawsze idą nam na rękę z terminami zaliczeń czy poprawek. Nie mogę powiedzieć złego słowa ;)


  • 0

#5 sunnyday

Napisano 19 październik 2018 10:25

Nad tym czy zaoczne czy dzienne studia na pewno warto się zastanowić ale ja ostatnio znalazłam taki artykuł

http://www.pewnybiznes.info/studia-w-poznaniu-prywatne-czy-panstwowe/ i przyznam, że nad tym się nie zastanawiałam

od razu założyłam, że pójdę do Państwowej szkoły, a tutaj się okazuje, że naprawdę warto to gruntownie sobie przeanalizować.

 


  • 0

#6 nat-ka

Napisano 30 grudzień 2018 18:25

ja studiuje zaocznie w zasadzie od początku :) Jeśli chodzi o kierunek studiów to zdecydowałam się na fizjoterapię i wybrałam Mazowiecką Uczelnię Medyczną w Warszawie ( to dawna Wyższa Szkoła Mazowiecka ). Rozsądne czesne, fajni wykładowcy i ciekawe zajęcia. 


  • 0

#7 korner

Napisano 20 luty 2019 09:52

Cześć wszystkim! jestem studentem uniwersytetu medycznego, od przyszłego tygodnia zaczynamy anatomię w praktyce, a mianowicie w tym prosektorium - https://park-pamieci...ia-prosektorium. Jak mam być szczery to bardzo boję się tego, dlatego chcę się jakoś mentalnie przygotować. jak do tego podejść?


  • 0

#8 Himer

Napisano 28 maj 2019 13:35

Moim zdaniem wcale nie trzeba iść na studia. Można też skorzystać z takiej możliwości jak szkoła policealna. Wiele osób się właśnie na to decyduje. Odsyłam do strony https://www.kursor.edu.pl/ - oni mają wiele ciekawych kierunków w ofercie.


  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: studia, zaoczne, nauka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com