Skocz do zawartości

Zdjęcie

moczenie nocne

dziecko problem zdrowie moczenie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 cykada

Napisano 21 listopad 2017 11:14

czym może być spowodowane to że dziecko nagle zaczyna się w nocy moczyć? Czy zawsze przyczyną jest stres? Lekarz niestety bagatelizuje problem

• 0

#2 miejscovy

Napisano 23 listopad 2017 17:04

To może trzeba iść do innego lekarza? Naprawdę nie wiem, co doradzić.

• 0

Na tym świecie nie ma absolutnego dobra, nie ma też absolutnego zła.

#3 suchyporanek

Napisano 26 listopad 2017 10:26

czym może być spowodowane to że dziecko nagle zaczyna się w nocy moczyć? Czy zawsze przyczyną jest stres? Lekarz niestety bagatelizuje problem

Dzień Dobry,
Moczenie nocne to nieświadome oddawanie moczu w trakcie snu, występujące u dzieci, które zakończyły już trening czystości lub ukończyły pięć lat. Przyczyn mogą być różne dlatego bardzo ważna jest konsultacja lekarska. Ze swojej strony mogę zaprosić do zapoznania się z materiałami na: suchyporanek.pl, gdzie znajdzie Pani więcej informacji na temat moczenia nocnego.Na stronie można wykonać krótki test aby sprawdzić jak poważny jest problem moczenia nocnego. Pozdrawiam Przedstawiciel serwisu suchyporanek.pl

• 0

#4 lidkam

Napisano 29 listopad 2017 18:45

Polecam Ci Urologa z Poznania - słyszałam o nim bardzo pozytywne opinie, a niedawno sama się wybrałam ponieważ też dolegał mi pewien wstydliwy problem. Jest to klinika na najwyższym poziomie , gdzie kompleksowo rozwiążą każdy problem. Od konsultacji, badania, aż po zabiegi.

• 0

#5 cykada

Napisano 4 grudzień 2017 11:29

Dzień Dobry,
Moczenie nocne to nieświadome oddawanie moczu w trakcie snu, występujące u dzieci, które zakończyły już trening czystości lub ukończyły pięć lat. Przyczyn mogą być różne dlatego bardzo ważna jest konsultacja lekarska. Ze swojej strony mogę zaprosić do zapoznania się z materiałami na: suchyporanek.pl, gdzie znajdzie Pani więcej informacji na temat moczenia nocnego.Na stronie można wykonać krótki test aby sprawdzić jak poważny jest problem moczenia nocnego. Pozdrawiam Przedstawiciel serwisu suchyporanek.pl

Zajrzałam, ściągnęłam nawet aplikację na telefon, powoli oswajamy temat i czekamy na wizytę u specjalisty. Jak przejrzałam fora to problem częstszy niż by się mogło wydawać.

• 0

#6 suchyporanek

Napisano 6 grudzień 2017 16:02

Zajrzałam, ściągnęłam nawet aplikację na telefon, powoli oswajamy temat i czekamy na wizytę u specjalisty. Jak przejrzałam fora to problem częstszy niż by się mogło wydawać.

Dzień Dobry, Występuje u ok. 100 mln ludzi, a w Polsce dotyczy prawdopodobnie ok. 300-400 tys. Częstość występowania moczenia nocnego zmienia się w zależności od wieku - z reguły maleje wraz z wiekiem (3-4 lata). Moczenie jest wstydliwym tematem i często rodzice nie zgłaszają tego problemu. Na naszej stronie można dowiedzieć się więcej na temat tego problemu i w porę zareagować. Pozdrawiam Przedstawiciel serwisu suchyporanek.pl

• 0

#7 suchyporanek

Napisano 6 grudzień 2017 16:26

Polecam Ci Urologa z Poznania - słyszałam o nim bardzo pozytywne opinie, a niedawno sama się wybrałam ponieważ też dolegał mi pewien wstydliwy problem. Jest to klinika na najwyższym poziomie , gdzie kompleksowo rozwiążą każdy problem. Od konsultacji, badania, aż po zabiegi.

Dzień Dobry, Lekarzy można również znaleźć w zakładce http://suchyporanek.pl/znajdz-lekarza . Pozdrawiam Przedstawiciel serwisu suchyporanek.pl

• 0

#8 jusi

Napisano 9 grudzień 2017 16:47

Zgadzam się w 100% z poprzednikiem... Nic dodać, nic ująć...

• 0

Jeżeli naprawdę chcemy zobaczyć innego człowieka, musimy spojrzeć sobie prosto i głęboko w oczy.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: dziecko, problem, zdrowie, moczenie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com