Skocz do zawartości

Zdjęcie

Blizny

blizny operacja problem

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 lidkam

Napisano 17 listopad 2017 12:54

Nigdzie nie znalazłam podobnego tematu, więc zdecydowałam się na założenie nowego.

Macie jakieś sposoby na usunięcie blizn? Od wielu lat borykam się z tym problemem i z roku na rok coraz bardziej mnie irytuje. Chcę usunąć swoje blizny.

Dzięki tej stronie http://wszystkoobliznach.pl/ dowiedziałam się o wielu sposobach usunięcia takowych blizn. Chcę zdecydować się na operacyjne usuwanie. Czy ktoś z was korzystał z takiego zabiegu?

• 0

#2 cykada

Napisano 21 listopad 2017 11:27

Plastry silikonowe dają bardzo dobry efekt, na pewno trzeba ich trochę używać żeby to zadziałało ale systematycznosc na pewno da w końcu efekt, w plasteach ffajne jest to ż emożna je dowolnie docinać i też każdego można używać kilka dni.

• 0

#3 telom

Napisano 27 listopad 2017 10:18

na blizny najlepszy jest laser, wiem co mówię bo sama usuwałam laserowo blizny po  trądziku w klinice MediArt Instytut w Poznaniu, z efektów jestem nieziemsko zadowolona, przynajmniej nie muszę tyle fluidu używać co kiedyś...:) To ogromny plus

• 0

#4 jamesa

Napisano 27 listopad 2017 14:19

Kiedyś słyszalam o jakimś kremie na blizny z apteki, ponoć skuteczny. Ale pewnie na większe blizny to tylko laser pomoże.

• 0

#5 cykada

Napisano 4 grudzień 2017 09:55

Laser też można wspomagać plastrami silikonowymi i wtedy efekt jest jeszcze lepszy, bo wszystko szybciej się goi.

Jamesa - żel sutricon daje świetny efekt na blizny, takie rzeczy najlepiej stosować na okolice twarzy, bo tam plastra za bardzo nie nakleisz. Można stosować masaż nakładając żel i wtedy jeszcze lepiej on pracuje.

• 0

#6 kiki

Napisano 10 grudzień 2017 20:32

Wszystko zależy od stopnia blizny. W moim przypadku kremy nie zadziały musiałam skorzystać ze specjalnego zabiegu laserowego.  Jest to taka mało inwazyjna metoda resurfacingu, która przyczynia się nie tylko do usuwania blizn, ale też przebarwień i rozszerzonych porów. Musiałam wybrać pewną serię, żeby efekt był w 100% widoczny, ale warto było. Sam ośrodek Good Time Day Spa, w którym miałam robiony zabieg poleciła mi koleżanka za co jestem jej ogromnie wdzięczna, bo gdyby nie ona dalej bym się z bliznami męczyła.  

• 0

#7 sankau

Napisano 16 styczeń 2018 08:06

To prawda że są kremy, plastry i inne cuda ale nic nie będzie tak skuteczne jak zabieg dermapen w klinice http://artederm.pl/ . Dzięki niemu znikają przebarwienia, zmniejsza się widoczność blizn różnego rodzaju: pooperacyjnych, pooparzeniowych czy potrądzikowych.

• 0

#8 ralli

Napisano 23 styczeń 2018 11:56

A po cesarskim cięciu też można?

• 0

#9 dawid33

Napisano 23 styczeń 2018 14:38

Zgadzam się z moim poprzednikiem. Nic dodać, nic ująć...

• 0

Odsłanianie swoich słabości to proszenie się o przykrość.

#10 cykada

Napisano 15 luty 2018 22:00

A po cesarskim cięciu też można?

Ralli jak szukasz czegoś na blizny po cesarce spróbuj sobie plastrów sutricon, dają świetne efekty, z dużego plastra docinasz sobie mały plasterek do wielkości blizny i naklejasz, minimum mieiąc ale opakowanie jest wydajne

• 0

#11 kamar

Napisano 25 kwiecień 2018 19:30

Słyszałem od siostry że olejkiem bio-oil się takie rzeczy smaruje, nawet kiedyś jej kupowałem go przy okazji, byłem pewny że trzeba go szukać tam gdzie kosmetyki dla mam ale dla zmyłki i nie wiem dlaczego w rossku stał w innym miejscu, chyba celowo i złośliwie żeby go facet nie mógł znaleźć :beee:

• 0

#12 nat-ka

Napisano 14 maj 2018 11:12

Jeśli chodzi o walkę z bliznami to u mnie skuteczna okazała się dopiero mezoterapia mikroigłowa Dr Pen, którą wykonywałam kilka miesięcy temu w salonie COCO-TIME we Wrocławiu. Skutecznie redukuje zmarszczki, blizny a także poprawia elastyczność skóry. Zabirg w dużym skrócie polega na precyzyjnym mikronakłuwaniu przy pomocy pulsujących igieł i wprowadzaju substacji czynnych do skóry właściwej. Na całą serię składa się w zależności od potrzeb od 6 do 8 zabiegów. 

• 0

#13 kasiaolesiak

Napisano 23 maj 2018 20:34

Ja moge szczerze polecic ten nowy laser enlighten w Bienkowscy clinic - http://bienkowscycli...erowe/enlighten - zabieg jest calkowicie bezbolesny i szczerze powiedziawszy po pierwszym zabiegu juz byl super efekt :D

• 0

#14 cykada

Napisano 11 czerwiec 2018 09:46

Słyszałem od siostry że olejkiem bio-oil się takie rzeczy smaruje, nawet kiedyś jej kupowałem go przy okazji, byłem pewny że trzeba go szukać tam gdzie kosmetyki dla mam ale dla zmyłki i nie wiem dlaczego w rossku stał w innym miejscu, chyba celowo i złośliwie żeby go facet nie mógł znaleźć :beee:

jak szukasz czegoś na blizny skutecznego to tylko plastry sutricon, wielu dermatologów je poleca i to praktycznie na każdy rodzaj blizn i wśród plastrów nie mają sobie równych, bo są najcieńsze i z tego co ię orientuję to są na dłużej na rynku

• 0

#15 Demona

Napisano 26 lipiec 2018 09:46

Jeżeli chodzi o blizny to podobno ultradźwięki Warszawa  Są bardzo dobrym sposobem na ukrwienie skóry, dzieki czemu zwieksza sie jej chłonność na różne preparaty zwalczajace blizny. Ultradźwięki w Warszawie są wykonywane w specjalistycznej klinice rehabilitacyjnej i wydaje mi się że może to wam bardzo pomóc. Ultradźwięki w Warszawie to bardzo dobra oferta cenowa oraz gwarancja obsługi przez osoby profesjonalne i znajace sie na rzeczy.

• 0

#16 jamesa

Napisano 14 listopad 2018 20:25

Zanim sięgniecie po laser to naklejajcie plastry, bardzo skuteczne to contractubex, te tylko na noc się nakleja, wtedy działają najintensywniej, codziennie przez ok. 3 miesiące wtedy efekt jest najlepszy. Blizna będzie i jasna i wygładzona.

• 0

#17 cykada

Napisano 22 czerwiec 2019 15:02

Ja na blizny używałam plastrów silikonowych, są cieniutkie, elastyczne, jak się je przyklei to trzymają się cały dzień, nic się nie roluje, nie zwija. Dobrze chronią bliznę, przez to że są przez wiele godzin naklejone to ją spłaszczają i roznaśniają.

• 0

#18 Lasia

Napisano 16 wrzesień 2019 00:41

Dziewczyny, niestety prawda jest taka, że czegokolwiek byście nie próbowały, nic nie sprawdzi się tak dobrze jak zabieg laserowego usuwania blizn. Ja zdecydowałam się na to, aż żałuję, że tak późno - postawiłam na centrum Laseroterapii Neonia, w Krakowie. O samym zabiegu możecie poczytać tutaj: https://neonia.com.p...usuwanie-blizn/ i mówię szczerze, to jest naprawdę kwestia godna przemyślenia. 

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: blizny, operacja, problem

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com