Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nieruchomości

nieruchomości domy mieszknia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 trampki

Napisano 10 listopad 2017 13:01

Jeśli szukacie sprawdzonego pośrednika od nieruchomości za granicą to polecam Brisbane Property Management. Sprawdzone!

• 0

#2 Oluss12

Napisano 11 grudzień 2017 08:37

Ja również mogę wam polecić coś w temacie nieruchomości, konkretnie to firmę Status - firma zarządzająca nieruchomościami warszawa Jeżeli planujecie wejść na rynek nieruchomości i może założyć, kupić własne osiedle mieszkaniowe czy mniejszą wspólnotę to ta firma załatwi za was wszystkie papierkowe rzeczy związane z prowadzeniem takich nieruchomości, także sprawy prawne, księgowe i wiele wiele innych

• 0

#3 lidkam

Napisano 14 luty 2018 18:53

Nie ma co ukrywać - teraz istnieje wiele takich agencji nieruchomości. Często też można trafić źle i stracić wiele pieniędzy. Najlepiej wybierać sprawdzone agencje nieruchomości, z polecenia. Ja właśnie w taki sposób trafiłam na Nieruchomości123 z Rzeszowa. Jeżeli jesteście z tamtych okolic, bądź chcecie tam zakupić/sprzedać nieruchomość - lepiej nie można trafić.

• 0

#4 jadzix

Napisano 17 luty 2018 11:00

<span data-sheets-userformat="{&quot;2&quot;:515,&quot;3&quot;:[null,0],&quot;4&quot;:{&quot;1&quot;:2,&quot;2&quot;:15374745},&quot;12&quot;:0}" data-sheets-value="{&quot;1&quot;:2,&quot;2&quot;:&quot;a korzystaliście może z http://estatedealer.net/ ? ja przez ich portal szukam działki pod budowę domu w krakowie i powiem wam, że działek w samym krakowie praktycznie nie ma, albo są takie za kilka milionów, inwestycyjne. Chciałam bardzo w Krakowie, ale musze zmienić moje kryteria wyboru i poszukać czegoś w pobliżu tyńca albo na bielanach = "}" style="font-size: 10pt; font-family: Arial;">a korzystaliście może z http://estatedealer.net/ ? ja przez ich portal szukam działki pod budowę domu w krakowie i powiem wam, że działek w samym krakowie praktycznie nie ma, albo są takie za kilka milionów, inwestycyjne. Chciałam bardzo w Krakowie, ale musze zmienić moje kryteria wyboru i poszukać czegoś w pobliżu tyńca albo na bielanach :)  

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: nieruchomości, domy, mieszknia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com