Skocz do zawartości

Zdjęcie

Poszukuję partnera handlowca - media, reklama

biznes handlowiec przedstawiciel reklama

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 pawelwilk

Napisano 1 listopad 2017 17:20

Witam serdecznie,

Nazywam się Paweł Wilk i zajmuje się marketingiem cyfrowym. Moim produktem jest usługa reklamy internetowej Google przeznaczona dla firm usługowych, producentów, hurtowni i sklepów internetowych. Szczegóły znajdą Państwo na mojej stronie - ProjektDzisiaj.pl

Poszukuję partnera - handlowca, który zająłby się pozyskiwaniem klientów oraz utrzymywaniem relacji z nimi, podczas gdy ja mógłbym się skupić na prowadzeniu ich kampanii reklamowych. Pokrótce - Ty pozyskujesz klientów, ja ich obsługuję, po czym dzielimy się wypracowanym zyskiem.

Proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Mail.: wilk.praca@gmail.com

Tel.: 667 383 500

• 0

Zajmuję się konsultingiem i reklamą w internecie dla e-commerce. Serdecznie zapraszam na mojego bloga! ProjektDzisiaj.pl

#2 marina_woj

Napisano 25 październik 2018 19:25

Jeśli szukasz usług marketingowych lub zleceń to możesz zarejestrować się na https://ogloszenia.taelo.pl/ Na tym portalu klienci dodają darmowe ogłoszenia. W krótkim czasie otrzymują oferty od fachowców, którzy zajmują się pozyskiwaniem klientów, wybierasz najlepszą opcję i oceniasz współpracę. Według mnie to bardzo ciekawa alternatywa.

• 0

#3 andzellla

Napisano 24 czerwiec 2019 08:53

Też ostatnio szukałam współpracowników. Odważyłam się nawet wysłać oferty pracy do wybranych osób na portalu społecznościowym Linkedin. Dopiero później przeczytałam ten artykuł https://bezprawnik.p...linkedin-prawo/ i dało mi to wiele do myślenia. Jestem ciekawa, jaka jest wasza opinia w tym temacie?

• 0

#4 pawelwilk

Napisano 24 czerwiec 2019 09:02

Linkedin pozwala kierować wewnętrzne oferty (linkedin ads) na wybrane grupy odbiorców którzy zaznaczyli, że są zainteresowane zmianą pracy :) Pomijając to, są tam osoby którym zależy na rozwijaniu kontaktów zawodowych, czyli propozycje pracy/współpracy nie powinny się nikomu wydawać nie na miejscu.

• 0

Zajmuję się konsultingiem i reklamą w internecie dla e-commerce. Serdecznie zapraszam na mojego bloga! ProjektDzisiaj.pl

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: biznes, handlowiec, przedstawiciel, reklama

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com