Skocz do zawartościZdjęcie

Lotnisko OKĘCIE - PARKING

parking lotnisko okęcie

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 mpire

Napisano 29 październik 2017 14:45

Z uwagi na to, że za miesiąc lecę na wyczekiwany urlop, szukam parkingu nieopodal Lotniska OKĘCIE, na którym mógłbym przetrzymać swój samochód. Czy moglibyście mi jakieś polecić? Samodzielne poszukiwania zakończyłem na http://www.parking-lotnisko.pl/ - na forach widzę, że wiele osób go sobie chwali. Czy kiedykolwiek mieliście z nim do czynienia?


  • 0

#2 MarcinPe

Napisano 28 listopad 2017 13:11

Najlepiej nie jechać na lotnisko własnym autem, bo wtedy nie trzeba się martwić o miejsce na parkingu. Można skorzystać z pomocy firmy https://twoj-transfair.pl , która odbierze nas z pod domu i zawiezie na miejsce. Z powrotem też nie ma problemu, bo nawet jak samolot się spóźni, to auto na nas poczeka. Wygodnie, punktualnie i bez stresu. 


  • 0

#3 speg

Napisano 6 grudzień 2017 21:40

wiesz co najbliżej to jest chyba ten parking http://www.parking-lotnisko.pl/ nie musisz się martwić o transport, bo dowożą na lotnisko.Ja korzystałam z niego i jestem zadowolona .


  • 0

#4 Agosia

Napisano 25 styczeń 2018 11:46

Ze znalezieniem parkingu w tamtych okolicach nie powinieneś mieć problemu, gdyż w okolicach działa ich co najmniej kilkanaście. Jednym z nich jest http://www.parking-lotnisko.pl/ - z tego co się orientuję, jest najlepszy. Nie podam Ci cen, jakie liczą sobie za przetrzymanie samochodu, jednakże jestem pewny, że wszystkie informacje znajdziesz na ich stronie internetowej!


  • 0

#5 teresao

Napisano 26 sierpień 2018 18:59

Widziałam takie rozwiązania http://www.metaltech...rmy-parkingowe/ - platformy parkingowe to według mnie przyszłość - warto zainwestować, może to pomysł na biznes?


  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: parking, lotnisko, okęcie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com