Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie na sylwestra

sylwester 2018 impreza

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 sochaN

Napisano 18 październik 2017 19:44

Już prawie listopad więc pora rozglądać się za ciekawymi pomysłami na sylwestra. Gdzie się wybieracie? Nie chce siedzieć w domu, raczej pojechała bym sobie gdzieś dalej. Może coś bardziej szalonego w tym roku :)

• 0

#2 Anka

Napisano 26 październik 2017 18:24

W tym roku planuję wziąć parę dni urlopu i połączyć wypad na narty z imprezą sylwestrową.Niestety nikt z naszych znajomych nie zdecydował się na taki wypad,mimo iż obiecywali nam,że w tym roku na pewno pojadą,dlatego postanowiliśmy poszukać jakiejś ciekawej oferty ,najlepiej gdzieś za granicą:)

• 0

#3 mpire

Napisano 29 październik 2017 14:49

W tym roku planuję wziąć parę dni urlopu i połączyć wypad na narty z imprezą sylwestrową.Niestety nikt z naszych znajomych nie zdecydował się na taki wypad,mimo iż obiecywali nam,że w tym roku na pewno pojadą,dlatego postanowiliśmy poszukać jakiejś ciekawej oferty ,najlepiej gdzieś za granicą :)

Ja również zawiodłem się na swoich znajomych - wszyscy wszędzie jadą, do czasu aż rzeczywiście nie trzeba się spakować i wyruszyć w podróż. Szukając miejsca, w którym moglibyśmy spędzić sylwestra, dobrze jest korzystać z takich stron internetowych jak https://www.romantyc...ylwestrowe.html na których porównać można przeróżne oferty i znaleźć tą, która interesuje nas najbardziej.

• 0

#4 ciemny

Napisano 1 listopad 2017 09:46

Ja nigdy nie spędzałem sylwestra nad morzem. A teraz wpadła mi w oko ta oferta https://www.primaver...017-nad-morzem/

A trakcji organizatorzy przygotowali bardzo dużo. A co dla mnie ważne można zabrać ze sobą dzieci i nie ma obawy że bedą się nudzić. O nich też pomyślano. Wygląda na to że w Primavera Jastrzębia Góra  będzie świetna zabawa i miły pobyt.

• 0

#5 arnalda

Napisano 8 listopad 2017 15:47

Ja jakieś dwa lata temu byłam w Zakopanym i powiem szczerze, że był to jeden z lepszych moich sylwestrów. I nie mówię tu o samej imprezie sylwestrowej, ale o tym, że byłam tam 5 dni w sumie i rana chodziłam po górach, a  wieczorem szłam ze znajomi do miasta. Tak więc cały okres przed sylwestrem i sam sylwester wspominam dobrze. A w tym roku chcę spędzić sylwestra w domu przed telewizorem. Chciałam już tak zrobić w tamtym roku, ale moi znajomi mi nie pozwolili. 

• 0

#6 ciemny

Napisano 11 listopad 2017 13:41

.................................................

• 0

#7 cocco29

Napisano 12 listopad 2017 23:09

Sylwester niebawem i aby spędzić go dość atrakcyjnie trzeba zacząć się rozglądać. Ja w tym roku zamierzam go spędzić na balu kostiumowym w Transylwanii. Jadę tam z moim ulubionym biurem Wytwórnią Wypraw. Oni zawsze mają świetną organizację i atrakcyjne ceny. 

Anka jeżeli marzy Ci się Sylwester w górach na nartach to polecam Bukowel. Rewelacyjny ośrodek z dobrze przygotowanymi trasami zjazdowymi. Byłam tam w tamtym roku i świetnie się bawiłam.

• 0

Życie jest piękne!

#8 Painia

Napisano 13 listopad 2017 23:00

Sylwester w górach w połączeniu z jazdą na nartach to świetna opcja. Zupełnie lepsza niż domówka, na którą namawia mnie moja sympatia. Bukowel słyszałam, że to fajny ośrodek narciarski. cocco29 a jak organizowałaś tam sobie sylwestra?

• 0

[...] bałem się pogryzienia przez chorą na wściekliznę rzeczywistość, strzaskania iluzji, romantyzmu utopionego w ostatnich złotówkach, dylematach - cola czy chleb.

#9 sochaN

Napisano 14 listopad 2017 19:23

Sama nie myślałam o Bukowel ale byłam już tam kiedyś z Wytwórnią Wypraw. Może mają terminy właśnie w okolicy sylwestra, to może by się to udało połączyć. Zadzwonie do nich i się dowiem. A sam Bukowel jeżeli chodzi o narty to fantastyczne miejsce. Dużo tras o dużym zróżnicowaniu. I o ile pamiętam były też oświetlone, więc jak ktoś chciał to mógł długo jeździć.

• 0

#10 karol45

Napisano 20 listopad 2017 09:33

U nas zazwyczaj panowała tradycja,że na okres między świętami a sylwestrem jedziemy sobie na narty-dopóki nie ma w rodzinie dzieci jakoś te święta są mniej magiczne i nie ma potrzeby siedzieć w domu. Więc zgodnie z tradycją i w tym roku pojedziemy na białe szaleństwo. Warto pamiętać, że na takie rodzaju wyjazdy chcemy czy nie chcemy musimy wyposażyć się w ubezpieczenie, warto poczytać co nam przysługuje posiadając kartę EKUZ a czego nam zabraknie: https://www.uniqa.pl...lisa-na-wakacje każdy kraj ma inne prawa więc warto się dokształcić zanim wybierzemy odpowiednią opcję.

• 0

#11 cocco29

Napisano wczoraj, 20:23

Sama nie myślałam o Bukowel ale byłam już tam kiedyś z Wytwórnią Wypraw. Może mają terminy właśnie w okolicy sylwestra, to może by się to udało połączyć. Zadzwonie do nich i się dowiem. A sam Bukowel jeżeli chodzi o narty to fantastyczne miejsce. Dużo tras o dużym zróżnicowaniu. I o ile pamiętam były też oświetlone, więc jak ktoś chciał to mógł długo jeździć.

Oczywiście, że mają i to w dobrej cenie. Ja właśnie z nimi tam byłam. Wyjazd siedmiodniowy można zarezerwować w cenie 850 zł. W cenie przejazd, ubezpieczenie, nocleg, impreza sylwestrowa oraz śniadania i obiadokolacje. Ja byłam zadowolona z samego miejsca noclegowego jak i fantastycznej zabawy i możliwości spędzenia długich godzin na stoku.

• 0

Życie jest piękne!

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: sylwester, 2018, impreza

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com