Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szczenię w domu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Cobra

Napisano 26 styczeń 2013 17:29

JAK BYĆ PRZYGOTOWANYM NA OBECNOŚĆ SZCZENIACZKA (tł.Gabi Kryszkiewicz)

• Wylej na swój dywan, tu i tam, zimny sok jabłkowy, przechadzaj się po nim boso i w ciemności.
  • Wybierz się do pracy w skarpetkach, których palce zostały wcześniej poszarpane przez mikser.
  • Zaraz po obudzeniu wyjdź na zewnątrz i w deszczu powtarzaj: "bądź dobrym pieseczkiem, załatw się szybciutko, chodźmy już!"
  • Obłóż swoje najlepsze ubrania psimi kłakami. Ciemne kolory muszą zostać pokryte jasną sierścią, jasne - odwrotnie.
  • Wrzuć też parę włosów do swej porannej kawy.
  • Wypróbuj łapanie mokrej piłki tenisowej.
  • Wybiegaj boso prosto na śnieg, żeby zamknąć bramę.
  • Wywal całe pranie na podłogę. Zostaw swą bieliznę na podłodze w salonie - tak czy siak twój pies ją tam przyciągnie (zwłaszcza, gdy masz gości ).
  • Wyskocz z fotela pod koniec swojego ulubionego programu telewizyjnego, krzycząc: "nie, nie, zrób to na zewnątrz !" i przegap cały jego koniec.
  • Rozłóż rano na dywanie kupki czekoladowego budyniu i nie próbuj ich sprzątać, nim nie wrócisz z pracy.
  • Podziuraw przy pomocy śrubokręta nogę od stołu - i tak zostanie pogryziona.
  • Wyjmij ciepły, mięciutki kocyk z suszarki i owiń się nim. Tak się poczujesz, kiedy twój szczeniaczek zaśnie, przytulony do ciebie...

źródło

• 0

aniołek - 01.06.2008  :angel: , Izunia - 30.10.2009  :heart:  , Krzyś - 17.07.2014  :baby:  

- To są wargowie z Gundabad, dogonią cię w jednej chwili!
- A to króliki z Rhosgobel, więc niech próbują gonić....

#2 Kesha

Napisano 28 luty 2014 20:12

Bardzo ciekawe, bardzo! 

• 0

#3 Jasnie Pani :)

Napisano 1 marzec 2014 00:00

true :)

• 0

Alma CollectionOdzież dla Mam Piersią Karmiących

#4 diabel

Napisano 1 marzec 2014 10:17

Jeszcze powinno byc przykladaj sobie z nienacka kostke lodu jako imitacje mokrego zimnego nosa
  • 0

#5 dariuszko

Napisano 30 styczeń 2015 13:43

psiaki są boskie. choć mój ostatnio dorósł, uspokoij się też, bo dostaje nową karmę, nazywa się canivera - powiem, że nie niszczy po niej tylu rzeczy i choć ma nadal masę energii, to jednak pozbywa się jej na spacerach

• 0

#6 darus

Napisano 19 luty 2015 12:04

my ze szczeniakiem mieliśmy problemy wszystko niszczył, skakał po wszystkim i wszystkich ale teraz jako 1,5 roczny pies widze zmianę. Samo ustąpiło. Psiak dorósł i uspokoił sie. Więc wytrwałości to jedyna rada na szczeniaka i cierpliowści

• 0

#7 Olaff

Napisano 25 sierpień 2015 09:04

Jak ma trzyma się szczekniaka w domu to tak jest ... Mój szczeniak cały dzień biegał po ogrodzie, a jak wchodził do domu to już był tak zmęczony to nie miała siły broić i szybko zasypiał.

• 0

Olaff

#8 olkaaa24

Napisano 9 marzec 2016 22:00

A jaką karmę wybieracie dla swojego pieska? Ja lubie porównywać karmy, aby mieć pewność, że wybieram najzdrowszą. Od jakiegoś czasu za pomocą strony http://rankingkarm.pl/ sprawdzam rankingi karm i wybieram te najlepsze

• 0

#9 groinen0

Napisano 5 wrzesień 2017 18:28

Ja to się na tym kompletnie nie znam. Dlatego też nie będę w ogóle w stanie pomóc...

• 0

To jeszcze jedno ostrzeżenie: nie spiesz się.

#10 marina_woj

Napisano 27 grudzień 2017 16:50

A jaką karmę wybieracie dla swojego pieska? Ja lubie porównywać karmy, aby mieć pewność, że wybieram najzdrowszą. 

Uważam, że dobór karmy dobrze jest powierzyć weterynarzowi. Mój pies ma problem z nadwagą, w związku z czym poszukuję karmy, dzięki której mógłby je zrzucić. Zauważyłam, że https://www.maxandmr...roduct-pol-2406 jest o obniżonej kaloryczności. Czy warto się na nią zdecydować?

• 0

#11 Georgewiz

Napisano 28 grudzień 2017 14:22

Ja jestem zdania, że lepiej jest doradzić się specjalisty w tym zakresie. To jest chyba najlepsze możliwe rozwiązanie...

• 0

Panie Ptaku Nakręcaczu!

#12 Michałek

Napisano 17 styczeń 2018 08:48

Hahaha jakie to prawdziwe :D Widać, że pisał to właściciel pieska :D

• 0

#13 andzellla

Napisano 23 sierpień 2018 11:31

Przede wszystkim musicie zaopatrzyć się w dobre karmy dla psów. Odkąd dowiedziałam się, że na rynku są dostępne bardzo tanie i niestety złe karmy dla zwierząt, to teraz zawsze przed zakupem nowej karmy, sprawdzam jej skład. To bardzo ważne, aby nasz pupil jadł tylko wartościowe pożywienie. To niezbędne do jego prawidłowego rozwoju.

• 0

#14 Himer

Napisano 28 sierpień 2018 12:24

Tak, też myślę, że wizyta u weterynarza to priorytet. Warto też pomyśleć o tresurze psa i jego przeszkoleniu. Myślę, że to będzie bardzo dobra decyzja. Tutaj http://www.psiabuda....i-szkolenie/218 znajdziecie produkty, które wam w tym pomogą.

• 0

#15 izamalec

Napisano 12 wrzesień 2018 19:45

Czasem karma to za mało bo takiemu maluchowi rosną kości, zęby itp. więc potrzebuje dodatkowych witamin i mikroelementów, mój dostaje taki https://gamedog.eu/p...duct/krill-oil/ i rośnie jak na drożdżach a się martwiłam bo jego matka miała problemy ze stawami

• 0

#16 jooanna

Napisano 13 wrzesień 2018 21:18

A starałam się być optymistycznie nastawiona do tego co mnie czeka za 1-2 tygodnie, mały York nadciąga :)

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com