Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wywoływanie zdjęć

zdjęcia foto wywoływanie zdjęć

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 geometrix

Napisano 11 październik 2017 20:51

Gdzie wywołujecie zdjęcia cyfrowe albo wykonujecie fotoplakaty? Pytam, bo ja mam sporo takich fotografii, które chciałbym umieścić albo w ramkach albo zrobić z nich fotokalendarze czy np. obrazy na drewnie. Wiem, że ta firma https://www.cewe.pl/ wykonuje tego typu usługi. A Wy możecie mi coś polecić? 

• 0

#2 WerkkaM

Napisano 11 grudzień 2017 15:11

Słyszałam o tej firmie i widziałam nawet takie specjalne automaty. Bardzo wygodna rzecz może więcej osób zacznie wywoływać zdjęcia, a uważam że warto:) Sama bardzo często to robię, w domu mam nawet specjalną półeczkę na rodzinne albumy fotograficzne. Tych mam sporo, co jakiś czas domawiam je ze sklepu www.albumyfoto.pl bo szybko miejsce mi się w nich kończy :)

• 0

#3 falka

Napisano 6 luty 2018 08:41

A czemu nie w Empik Foto? Moim zdaniem u nich optymalnie, a przynajmniej nasze doświadczenia pokazują, że tam właśnie najlepiej to ogarniać.

Fajna jakość, zawsze najniższa cena, jaką udaje się znaleźć na rynku.

Wywołujemy duże ilości. Zdarzało się nam już nawet płacić poniżej 20 groszy za odbitkę 10x15.

Wygodnie tak. 

• 0

#4 kowalek

Napisano 5 lipiec 2018 16:36

Osobiście zawszę wybieram fotopress55. Bardzo dobrej jakości zdjęcia, pod względem fizycznym, jak i technicznym. Robiłem zdjęcia do dowodu jakiś czas temu, gdy mi się skończyła jego ważność i wszystko odbyło się jak zwykle, bez problemu. Ekspresowo i bardzo profesjonalnie podchodzą do klienta i co najważniejsze znają się na rzeczy.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zdjęcia, foto, wywoływanie zdjęć

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com