Skocz do zawartości

Zdjęcie

suche oczy

oczy problem zdrowie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 cykada

Napisano 5 październik 2017 20:43

co się sprawdzi na suche, piekące oczy? Prawie cały dzień pracuję przy sztucznym świetle i potem to ledwo widze, oczy pieką, są wiecznie czerwone , za przyjemnie się tak nie pracuje

• 0

#2 marina_woj

Napisano 11 październik 2017 11:45

co się sprawdzi na suche, piekące oczy? Prawie cały dzień pracuję przy sztucznym świetle i potem to ledwo widze, oczy pieką, są wiecznie czerwone , za przyjemnie się tak nie pracuje

Czy poza tym, że masz Twoje oczy są suche masz z nimi inny problem? Może masz wadę wzroku? Jeśli Twoje oczy są tylko suche, zacznij stosować krople nawilżające. Jeśli jednak poza tym niedowidzisz, powinnaś rozważyć korekcję wzroku w jednej z klinik OPTEGRA. Ja poddałam się zabiegowi Lentivu i mimo że trwał krótko, zlikwidował wadę w stu procentach!

• 0

#3 almi97

Napisano 20 październik 2017 11:40

Znakomicie :) Jestem pewien, że mi się to przyda :) Dzięki wielkie za sprawdzone porady :)

• 0

Czas mija nawet kiedy ma się zamknięte oczy i zasłonięte uszy.

#4 MonikkaO

Napisano 26 październik 2017 21:35

krople z kwasem hialuronowym sa bardzo dobre, dobrze nawilżają

• 0

#5 cykada

Napisano 19 listopad 2017 20:32

kupiam krople hialeye free, babeczka w aptece podpowiedziała mi te bo można długo po otwarciu używac, może chociaż jedne krople zużyję zanim termin minie ;) pól roku to sporo czasu. A kropelki same w sobie świetne, szybko dały ulgę po zakropleniu, po niektórych kroplach mnie szczypały oczy, tutaj jest ok, słyszałam ze też warto sobi eokłady na oczy robić wieczorem i taki lekki masaz, nby to też ma pomóc, może sprobuję

• 0

#6 ag_a

Napisano 22 listopad 2017 16:45

Krople do oczu powinny Ci pomóc. Ja również spędzam dużo czasu przed komputerem, więc oczy też dają o sobie znać i kupiłam w aptece krople, poprosiłam tylko farmaceutę, żeby były z dłuższym terminem ważności. 

• 0

#7 cykada

Napisano 25 listopad 2017 21:11

potwierdzam ze kwas hialuronowy super jest na oczy, nawilza, sama uzywam kropli hialeye regularnie i widzę że dobrze działa na moje oczy, nie szczypia, nie sa tak zaczerwienione nawet po całym dniu przy komputerze, zresztą widze ze sporo osób ma tera problemy z oczami, bo wszyscy siedzimy przy komórkach, tbaletach i ta na oczy dobrze na pewno nie dziala, bo się tak często nie mruga i oczy wysychaja

• 0

#8 RozmownaPani

Napisano 13 kwiecień 2018 17:51

Też mam ciągle suche oczy, zwłaszcza jak siedzę przed komputerem. Jestem księgową więc to nieuniknione. Po ośmiu godzinach pracy po prostu moje oczy nie dają już rady - są zmęczone i przesuszone. Wiem, że krople byłby najlepsze, ale nie każde są skuteczne. Znajoma z pracy poleciła mi ten sklep > http://dlaoka.com/5-...le-i-suplementy I wiecie co ? Bardzo odpowiada mi ich asortyment. W ofercie mają dwa produkty, ale konkretne, które na pewno idealnie sprawdzą się dla moich oczu. A co wy o tym sądzicie ? Macie jakąś ulubioną markę ?

• 0

#9 Marchevkova

Napisano 25 kwiecień 2018 12:24

Zapytaj w aptece o jakieś dobre krople. To najlepsze rozwiązanie.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: oczy, problem, zdrowie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com