Skocz do zawartości

Zdjęcie

Aranżacja wnetrza salonu

salon wnętrza aranżacja

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 speg

Napisano 27 wrzesień 2017 10:04

Witajcie! Jestem w trakcie urządzania salonu. Szukam fajnych elementów dekoracyjnych , oraz takich które będą stanowiły fajne wyposażenie. Wnętrze salonu mam w stylu skandynawskim i chciałabym dobrać dekoracje które będa nawiązywały do tego . Gdzie najlepiej kupić takie rzeczy ? Koleżanka poleca mi sklep w którym mają bardzo dużo ciekawych i nowoczesnych dodatków zerknijcie www.mandihouse.pl  Korzystaliście z ich usług i zamawialiście coś ?

• 0

#2 Agosia

Napisano 13 listopad 2017 18:46

Pod uwagę możesz wziąć takie dekoracje jak swiece Yankee Candle https://puderek.com....-zapachowa.html  . Spodobało mi sie kilka takich świec i teraz powoli kompletuje całą kolekcje. Jest ich co prawda ogromny wybór ale nie każdy zapach mi się podoba. Te najfajniejsze i podstawowe na pewno bede chciała mieć. 

• 0

#3 lidkam

Napisano 14 listopad 2017 10:47

Jestem ciekawa z jakich materiałów budowlanych korzystałaś przy remoncie salonu? Mi się dopiero taki remont szykuje i znalazłam ciekawy sklep z materiałami budowlanymi. Byłabym wdzięczna, gdybyście sprawdzili i ocenili ten sklep. Tutaj znajdziecie więcej informacji na jego temat.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: salon, wnętrza, aranżacja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com