Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie menu do restauracji?

jedzenie biznes praca

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 tookm

Napisano 23 wrzesień 2017 15:20

Od kilku lat pracuję jako kelnerka w dobrej restauracji-znam tę pracę od podszewki i wiem czego można się po nim spodziewać dlatego zaczęłam się zastanawiać nad otwarciem własnej choćby małej restauracji. Niestety nie bardzo znam się sama na gotowaniu choć uwielbiam jeść i smakować nowych rzeczy. Przeglądałam różne strony z przepisami dla restauratorów (np. Unilever https://www.unileverfoodsolutions.pl/) i nie umiem postanowić jakie jedzenie sprawdziłoby się w dużym mieście? Na co wy najczęściej i najchętniej wychodzicie do restauracji?

• 0

#2 Tomek

Napisano 4 luty 2018 14:23

No nie wiem, czy faktycznie znasz tę branżę od podszewki, skoro nawet nie jest w stanie wybrać menu, które miałabyś serwować w swojej restauracji. Przecież tak naprawdę to podstawa. A oprócz wyboru menu, jest jeszcze tyle innych ważnych spraw, które trzeba ogarnąć. Jak chociażby wyposażenie kuchni (piece, piekarniki, chłodziarki, zmywarki, okapy kuchenne), wystrój sali, dobór ekipy. Jesteś pewna, że dałabyś sobie z tym radę?

• 0

#3 automaniak

Napisano 16 luty 2018 19:51

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawe ale to bardzo odpowiedzialna brazna. Kiedys ogladalem pewien program telewizyjny traktujacy wlasnie o wlascicielach lokali w calej Polsce - znacie pewnie wiec nie bede reklamowal. Co tam sie dzieje to nie jest na moja glowe. Wszedzie jacys Janusze biznesu oszczedzajacy na czym sie da, zaczynajac od produktow spozywczych, a konczac na pensjach. Do tego wszystkiego trzeba miec jednak troche wiecej oleju w glowie. Najwazniejsze bedzie tak jak mowisz dobre menu .. powinny sie w nim znajdowac rozne smaki natomiast nie powinno zabraknac takich klasycznych dan jak https://uwielbiam.pl...m-i-pieczarkami Zdziwilibyscie sie ile osob przychodzi wlasnie na takie obiady, w lepszych miejscach to jest doplata rzedu paru zloty w porownaniu do robienia go na wlasna reke. Ludzie staja sie co raz bardziej wygodni, jesli szukaja takich uslug to trzeba im je sprzedac :) Pozdrawiam

• 0

#4 Astrid20

Napisano 23 marzec 2018 13:41

A myślałaś już o urządzaniu takiej restauracji? Jak będziesz potrzebować zmywarki to warto się do firmy Winterhalter zwrócić, bo oni mają ogromne doświadczenie i w systemach zmywania się własnie specjalizują 

• 0

#5 Ramzes

Napisano 13 grudzień 2019 08:51

Moją ulubioną restauracją jest Szkutnia w Warszawie i muszę przyznać, że mają tam świetne menu - połączenie kuchni włoskiej i polskiej, czyli moich ulubionych :)

• 0

#6 pawcio

Napisano 10 styczeń 2020 17:04

Projekt i skład zamówisz w każdej agencji reklamowej.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: jedzenie, biznes, praca

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com