Skocz do zawartościZdjęcie

Jak schudnąć?

dieta psychoterapia masa ciała

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 marina_woj

Napisano 17 wrzesień 2017 21:33

 
Cześć! Szukając informacji na temat tego, jak schudnąć, dowiedziałam się, że warto wspomagać się pomocą psychologiczną. Czy to prawda? Jeśli tak, to z usług którego psychologa skorzystać? Czy oferta warszawskiej kliniki psychiatrycznej https://psychomedic....holog-warszawa/ jest warta uwagi?
 

  • 0

#2 ag_a

Napisano 19 wrzesień 2017 15:48

Ja chudłam z pomocą dietetyka. Przepisał mi dietę, chodziłam na kontrolę i polecił mi też suplement na odchudzanie http://humavit.pl/su...j-sylwetki.html. Nie było lekko, ale udało mi się. Teraz przestrzegam zdrowej diety, bo chcę utrzymać sylwetkę, skoro już wymieniłam garderobę:) Bardzo ważna jest silna wola i motywacja. 


  • 0

#3 skakanka1970

Napisano 20 wrzesień 2017 08:36

Dieta to podstawa i ruch


  • 0

#4 Luna077

Napisano 25 wrzesień 2017 22:16

Uważam, że pierwszym krokiem powinny być odwiedziny u dietetyka. Dzięki temu dowiesz się, jaka dieta odchudzająca będzie dla Ciebie najbardziej skuteczna, a przede wszystkim bezpieczna. Do tego można sobie również poszerzyć wiedzę za pomocą kursu: http://www.kursdietetyki.pl. Można go realizować online, więc nie będzie on kolidował z innymi zajęciami. A taka wiedza na pewno się przyda na teraz jak i na przyszłość. Nie mówiąc już o tym, że dzięki temu można również pomóc rodzinie czy znajomym.


  • 0

#5 cykada

Napisano 5 październik 2017 10:27

Ruch to na pewno najlepszy sposób na chudnięcie, nie da się ukryć. Oprócz ruchu trzeba się przyjrzeć swojej diecie, czasami nam się wydaje że jemy mało a jak już to podsumujemy to się okazuje że jemy o wiele za dużo, ja miałam problem z podjadaniem, ciągle coś jadłam nawrt mimo braku głodu. W zerwaniu z podjadaiem pomogło mi picie colonu slim, dużo mniej wtedy jadłam i szybiej chudłam.


  • 0

#6 marcin1984

Napisano 12 październik 2017 17:46

Lepiej byłoby zapytać o to jakiegoś speca z tej dziedziny. Dzięki temu można sobie zaoszczędzić naprawdę dość dużo problemów...


  • 0

A jeśli chodzi o wspomnienia, to zdrowy umysł nie powinien mieć żadnych problemów z dotarciem do dowolnego z nich.


Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: dieta, psychoterapia, masa ciała

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com