Skocz do zawartości

Zdjęcie

lokówka do włosów

włosy lokówka agd

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 cykada

Napisano 11 wrzesień 2017 13:42

Dziewczyny padła mi stara lokówka i szukam czegoś nowego. Jakie modele polecacie? Chcę coś solidnego, odpadają jakieś marketowe lokówki, jak mam wydawać co pół roku kasę na nowy sprzęt to wolę wydać więcej ale mieć na lata, myślałam na razie o curl secret

• 0

#2 lusia

Napisano 19 wrzesień 2017 13:52

z tej lokówki będziesz zadowolona, babyliss robi bardzo dobry sprzęt, nie do zajechania. Mam starszy model ich lokówki już parę lat i ciągle działą jak nowy, szybko się nagrzewa. Fajna jest ta wersja gdzie można zmienić wielkość loków

• 0

#3 damian90209

Napisano 3 październik 2017 17:01

Znakomicie :) Dzięki wielkie za fajne i sprawdzone porady. Z całą pewnością mi się one przydadzą :)

• 0

Szczęście nie może istnieć bez złych chwil.

#4 cykada

Napisano 6 październik 2017 10:11

Trafiłam na fajną promocję curl secret c1201e z lusterkiem, wczoraj kupiłam i od razu zabrałam się do testów, mega efekt :) już dawno nie miałam tak pięknych loków na głowie, chwilkę mi zajęło przyzwyczajenie się do sposobu używania, bo to jednak nowość dla mnie ale testy wyszły pomyślnie

• 0

#5 Melapamelo

Napisano 11 październik 2017 18:31

Jeśli chodzi o wytrzymałość to produkty z babyliss są zdecydowanie najlepsze. A ten model lokówki świetny, po kilku użyciach nie można już się odzwyczaić i korzystać ze stożkowej. Też załapałam się na promocję z lusterkiem ;)
  • 0

#6 Luna077

Napisano 12 październik 2017 17:11

Widzę super porady, sama też właśnie szukam dobrej lokówki do swoich włosów, bo póki co niczym innym nie mogę ich zakręcić jak tylko prostownicą. A od tego włosy strasznie się niszczą. Dlatego nigdy podczas mycia włosó nie mogę zapomnieć o dobrej odżywce (np. https://glamlook.pl/..._Wlosy-589.html). Tylko  ten sposób i z pomocą sprayu przeciw wysokiej temperaturze moje włosy jako tako sie jeszcze trzymają.

• 0

#7 lidkam

Napisano 21 październik 2017 07:29

Nie jest wam szkoda niszczyć swoich włosów takim nadmiarem ciepła? Jak chyba nigdy nie przekonam się do suszarek, lokówek czy prostownic. Zdecydowanie bardziej wolę postawić na pielęgnację, niż na stylizację. A odnośnie pielęgnacji natrafiłam ostatnio na świetny artykuł, właśnie ten https://pl.oriflame....skin-care-guide Myślę, że wam się spodoba. Jest bardzo treściwy, zawartych jest w nim wiele przydatnych informacji.

• 0

#8 Melapamelo

Napisano 23 październik 2017 22:34

Pielęgnacja jest ważna, ale nie zawsze da się nią  osiągnąć pożądany efekt. Zresztą dobry sprzęt nie niszczy tak mocno włosów, jonizacja dobrze chroni włosy. Używam te lokówkę dosyć często i nie zauważyłam specjalnego spadku kondycji, ale też używam mgiełki termoochronnej. Kręcenie na prostownicę jest spoko, ale strasznie czasochłonne, z curlsecret na pewno sobie poradzisz :)

• 0

#9 cykada

Napisano 19 listopad 2017 17:02

Na pewno kręcić włosów codziennie nie zamierzam, ale odpowiednie kosmetyki plus umiar na pewno jakoś mocno na włosy nie wpłyną, lubię mieć pokręcone włosy i curl secret robi to idealnie i błyskawicznie. Nie ma problemu żeby sobie tak wymodelowć włoy też na więkze wyjścia :)

• 0

#10 otemonu

Napisano 20 listopad 2017 12:07

Może warto o to popytać znajomych? Moim zdaniem jest to dobre rozwiązanie :)

• 0

Wszystko jest kwestią wyobraźni.

#11 cykada

Napisano 23 listopad 2017 12:09

Niestety wśród znajomych za wiele się nie dowiedziałam i z lokówki jestem bardzo zadowlona, widziąłam że babyliss teraz jeszcze nowszy model wypuściło, ma wymienne te obręcze do wielkości loków i też samo urządzenie wykrywa je i dobiera temperaturę i długość kręcenia, sprzęty robią się coraz bardziej intuicyjne :).

• 0

#12 jamesa

Napisano 27 listopad 2017 14:20

Ja szukam takiej , która robi cienkie loczki :)

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: włosy, lokówka, agd

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com