Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pies a wyjazd - gdzie zostawić zwierzaka?

pies hotel dla psów wyjazd

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Beatka90

Napisano 9 wrzesień 2017 15:47

Witam, mam problem. Za kilka dni wyjeżdżam do Chorwacji na tydzień. Nie mam z kim zostawić psiaka. Czy korzystaliście kiedyś z hoteli dla psów? Warto? Znalazłam dobre opinie o Pensjonacie dla Psów "U Zoopsychologa" pod Warszawą - korzystaliście może? Ceny w cenniku są całkiem atrakcyjne.... Jak myślicie?

• 0

#2 Luna077

Napisano 26 wrzesień 2017 16:35

Szczerze mówiąc trochę bym się bała zostawić psa w takim miejscu. Wolałabym najpierw popytać znajomych, których pies zna czy nie mogą sie nim trochę zająć. Dopiero gdybym naprawdę nikogo nie miała do opieki to może zdecydowałabym sie na taki hotel. Warto żeby pies miał ze sobą w takim miejscu swoje legowisko (np. stąd). Dzięki temu będzie miał przynajmniej część swojego domku ze sobą i będzie mu łatwiej jak będzie czuł swój zapach na ulubionym posłaniu.

• 0

#3 limac

Napisano 29 wrzesień 2017 22:28

A może warto w tej kwestii poszukać odpowiedzi w Internecie? Tam chyba zawsze znajdzie się na wszystko odpowiedź :)

• 0

Podchodź z dystansem do: trudności, pracy, ludzi, frustracji, tego co Cię przytłacza, a także do siebie.

#4 cartoon

Napisano 1 październik 2017 10:47

Mam fajnych sąsiadów i jeśli muszę u nich zostawiam psa. Są na tyle w porządku, że nawet kiedy mój pupil miał problemy z sierścią i musiał dotawać vetoskin z vetexpert przyjęli go na 3 dni bez sprzeciwu. Kłaczył nie miłosiernie a sąsiadka tylko biegała z odkurzaczem.

• 0

#5 jolkadro

Napisano 19 październik 2017 12:41

Najlepiej z kims zaufanym, nie wiesz jak sie zajmą zwierzakiem w hotelu, a te z super opiniami sa przy okazji drogie. Rodzina albo bliscy znajomi najlpeiej

• 0

#6 aralia

Napisano 26 październik 2017 11:19

Zgadzam się z jolkadro, najlepiej rodzina i przyjaciele, wadomo nie zawsze się da wszędzie zabrać pieska, a nikt się nim tak nie zajmie jak życzliwi nam ludzie, takie jest moje zdanie

• 0

#7 masta87

Napisano 26 październik 2017 19:45

bo rodzina w tym kraju jest najwazniejsza !

• 0

#8 aralia

Napisano 2 listopad 2017 11:12

dokładnie :) kto ma pomóc jak nie rodzina? 

• 0

#9 LadyE

Napisano 7 listopad 2017 17:46

Jeśli już zostawiać zwierzaka, to z kimś kogo on zna i komu ufa, inaczej będzie to dla niego wielka trauma. Ja raczej staram się wybierać na urlop miejsca, gdzie można zabrać ze sobą psa. Wbrew pozorom takich miejscówek jest całkiem sporo.

• 0

#10 otemonu

Napisano 20 listopad 2017 12:11

Ja zawsze szukam informacji na tego typu tematy w Internecie. Moim zdaniem to jest naprawdę bardzo dobre źródło wiedzy i informacji :)

• 0

Wszystko jest kwestią wyobraźni.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pies, hotel dla psów, wyjazd

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com