Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki program antywirusowy wybrać ?

antywirus program antywirusowy antywirus firma

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 speg

Napisano 6 wrzesień 2017 10:30

Witam! Muszę kupić dobry program antywirusowy do firmy. Zależy mi aby był sprawny i nie spowalniał działania komputerów. Może polecicie mi jakiś dobry ?

Słyszałem że dobrymi propozycjami są np eScan tutaj www.escanav.pl , co na jego temet możecie mi powiedzieć , ponoć jest świetny, może ktoś z Was testował go już ?

• 0

#2 cykada

Napisano 11 wrzesień 2017 20:20

też się podłączę pod pytanie, jakie antywirsy będą ok? Ostatnio jakieś świństwo mi się wpakowało do przeglądarki z reklamami i za nic nie można się było tego pozbyć, nie jestem jakims specjalistą od komputerów, tylko raczej takim przeciętnym użytkownikiem

• 0

#3 lusia

Napisano 20 wrzesień 2017 09:17

w firmie mamy g data business i działa spoko, nie zamula, nie irytuje powiadomieniami co chwilę, jest wersja dla zwyklych użytkowników, która też jest godna zapoznania się ;) na pewno bez problemu usunie Ci reklamy bo tam jest jakieś takie automatyczne narzędzie do tego z tego co kojarzę, bo się kiedyś interesowałem tematem

• 0

#4 cykada

Napisano 9 październik 2017 18:55

Widziałam fajny pakiet komputer+wersja na androida, chyba to bardziej się opłaca. Warto mieć na telefonie antywirusa? Jak mi się dziecko dobierze do telefonu to zawsze mam obawy że coś naściąga, bo oczywiście w jakieś gry chce grać, a tam wszędzie pełno reklam i to z przekierowaniami do płacenia od razu

• 0

#5 claudia

Napisano 12 październik 2017 11:52

Ja nie korzystam z zadnego i nie wiem nic o zadnych wirusach.

• 0

#6 ag_a

Napisano 24 październik 2017 14:21

Ja na komputerze mam zainstalowanego kaspersky. Już od 3 lat korzystam z tego antywirusa. 

• 0

#7 cykada

Napisano 19 listopad 2017 20:34

kaspersky miał ostatnio par wpadek na koncie i sporo osób straciło do niego zaufanie przez te sugestie o szpeigowaniu

• 0

#8 ag_a

Napisano 22 listopad 2017 16:01

Ja niczego takiego nie doświadczyłam. Na szczęście:D na mniejszym laptopie podróżnym mam zainstalowaną pandę cloud, bo nie mam na tyle pamięci na nim, by ładować ciężkiego antywirusa. Sprawdza się. Ja też jestem wyczulona, żeby nie klikać w różne podejrzane linki, żeby zwracać uwagę na to, czy strona na https, jak instaluję programy to też czytam czy w tle coś mi się nie zainstaluje. Więc podstawowa ochrona mi wystarcza. 

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com