Skocz do zawartościZdjęcie

oprogramowanie dla biura

oprogramowanie oprogramowanie dla biura firma programy

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 speg

Napisano 1 wrzesień 2017 13:20

Witam Was! mam pytanie, poszukuję dobrej i profesjonalnej firmy która zrobi mi oprogramowanie biurowe dla mojej firmy . Polecacie kogoś ?  Znajomy polecił mi firmę która pełni takie usługi  https://www.davinci-....com/pl/oferta/   i zastanawiam sie nad ich usługami jak Wy myślicie? Co mi radzicie ?


  • 0

#2 nat-ka

Napisano 22 wrzesień 2017 18:01

Wybór odpowiedniego oprogramowania dla firmy jest niezwykle ważny bo wpływa bezpośrednio na sprawne działanie przedsiębiorstwa. Ja ze swojej strony mogę polecić ofertę firmy https://www.baseline.pl/. To platforma, w której skład wchodzą między innymi elektroniczny obieg dokumentów, e-archiwum czy system CRM. Warto zaznaczyć, że obieg dokumentów jest połączony z systemem CRM co znacznie przyspiesza przepływ informacji w firmie. 


  • 0

#3 KamilGr

Napisano 1 luty 2018 23:31

Ja ze swojej strony mogę polecić do biura dobry system CRM – https://csmart.pl, u nas sprawdza się naprawdę fajnie, mamy go od jakiegoś czas i po bezpłatnych testach postanowiliśmy nie szukać innego. Na rynku jest teraz wiele różnych możliwości, więc na pewno znajdziesz coś odpowiedniego. Pamiętaj tylko, by przetestować przed zakupem, bo możesz mocno żałować. 


  • 0

#4 teresao

Napisano 21 luty 2018 18:19

Do rozliczeń z pewnością przydadzą się narzędzia udostępniane przez https://wfirma.pl/ - dodatkowo możesz u nich liczyć na pomoc księgowych czy prawnika w razie wątpliwości.


  • 0

#5 przemyslaw

Napisano 30 sierpień 2018 19:50

Obecnie coraz więcej branż korzysta z różnych oprogramowań, nie tylko biura. Nawet przychodnie, zwłaszcza te prywatne korzystają z takich rozwiązań. Tutaj znajdziesz informacje na temat takiego oprogramowania https://medchart.pl/...aczego-to-wazne . Dzięki możliwości prowadzenia elektronicznej dokumentacji praca idzie znacznie sprawniej i eliminuje wiele pomyłek.


  • 0

#6 MarcinPe

Napisano 9 październik 2018 19:49

Mnie zainteresował program https://faktury.pl/ do faktur i dokumentów z modułem magazynowym. Można go skonfigurować z programem księgowej. Wszystkie potrzebne funkcje w jednym programie zamiast kilku. Można mieć własne ustawienia dokumentów. Myślę, że to się sprawdzi w każdej większej firmie. 


  • 0

#7 komar

Napisano 19 październik 2018 15:01

Dobrze się sprawdza program do fakturowania - https://wfirma.pl/pr...o-faktur-online on umożliwia personalizację wystawianych faktur, można do zintegrować z bankowością online, z narzędziem do samodzielniej windykacji należności itp. Bardzo dobre narzędzie, które znacznie usprawnia pracę biurową, szczególnie jak mamy dużo zamówień. Warto szukać takich nowoczesnych rozwiązań, praca naprawdę jest dużo efektywniejsza, co jest ważne, wiadomo, że czas to pieniądz.


  • 0

#8 yerna

Napisano 8 listopad 2018 12:50

Zwróć uwagę jeszcze na system DMS jak to wygląda i dlaczego warto wybierać takie rozwiązania. Umów się na prezentację oprogramowania, dowiesz się czy to Ci potrzebne oraz ile trzeba za to zapłacić. Zawsze dobrze jest poznań kilka miejsc i potem wybierać niż potem żałować, że się nie sprawdzało i np. przepłaciło. Sprawdź jeszcze na connecto.pl o nich już pisano na forum.


  • 0

#9 wiola438

Napisano 19 grudzień 2018 20:48

Zerknijcie sobie tutaj https://wfirma.pl/pr...o-faktur-online . Bardzo fajne oprogramowanie z wieloma ciekawymi funkcjami. Z nim wystawianie faktur okaże się dziecinnie proste. Możemy wystawiać wszystkie rodzaje faktur w aż 6 wersjach językowych. Dodatkowo program zintegrowany jest z magazynem, drukarką fiskalną oraz bankowością online.


  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: oprogramowanie, oprogramowanie dla biura, firma programy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com