Skocz do zawartościZdjęcie

Dom opieki dla seniorów Warszawa

dom opieki dom seniora warszawa

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 helenaa

Napisano 30 sierpień 2017 00:00

Czasami nie ma innego wyjścia, trzeba oddać bliską, starszą osobę pod fachową opiekę i nie ma w tym nic złego. Oczywiście ważne jest to, żeby wybrać odpowiedni ośrodek. Jak szukacie placówki w okolicach Warszawy, to 45 km od stolicy znajdziecie bardzo nowoczesny, prywatny dom seniora http://domseniora24.pl który cieszy się dobrymi opiniami, ma doświadczony personel, warto wziąć go pod uwagę.


  • 0

#2 ferraq

Napisano 8 listopad 2017 14:02

czasami stan zdrowia nie pozwala na domową rehabilitację, wtedy lepiej skorzystać z zakładu opiekuńczo - leczniczego, nie widzę w tym nic złego


  • 0

#3 Barbara432

Napisano 11 listopad 2017 15:00

Dokładnie, w domu nie jesteśmy w stanie osobie starszej zapewnić wystarczającej opieki i też rehabilitacji leczenia. Pod Warszawą w Dworze Mazowieckim jest Dom Rodzinny. Mają tam dobre warunki. Dobrą opiekę medyczną, no i panuje tam taka rodzinna atmosfera, a to jest bardzo ważne. Jak szukacie domu opieki dla bliskiej Wam osoby to sobie też ten dom weźcie pod uwagę.


  • 0

#4 doris83

Napisano 23 kwiecień 2018 12:28

Ale trzeba też wziąć pod uwagę, że nie każda starsza osoba chce w takim domu seniora zamieszkać. A opieka jej będzie potrzebna. Wtedy warto pomyśleć o opiece domowej. Można wynająć profesjonalną opiekunkę, która zajmie się naszą osobą starszą. Tutaj http://goldcare.pl/ jedna z firm, która świadczy takie usługi. Osobiście uważam, że warto to rozważyć.


  • 0

#5 mpire

Napisano 14 listopad 2018 18:21

Czy nie lepiej byłoby Ci zająć się swoimi rodzicami samodzielnie? Jeśli tylko masz taką możliwość, zrób to... Jednakże wcześniej odpowiednio się do tego przygotuj - dowiedz się, jak wygląda leczenie odleżyn. Tylko wtedy będziesz w stanie zapewnić im opiekę na najwyższym poziomie. 


  • 0

#6 teresao

Napisano 4 listopad 2019 18:40

Kompleksową opiekę dla osób starszych gwarantuje dom seniora Goldental k/Gdańska - można na ich stronie czy profilu na Facebooku zobaczyć, co oferują i na jakie wydarzenia czy zajęcia mogą liczyć podopieczni i ich bliscy. Komfortowe warunki, atmosfera jak w domu, dużo ciepła i zainteresowania, w tym opieka lekarza i rehabilitacja a to wszystko w pięknym otoczeniu, w ciszy 


  • 0

#7 latina

Napisano 28 listopad 2019 17:43

A nie lepiej zastanowić się nad wynajęciem opiekunki dla starszej osoby? Ja jakoś nie mam dobrych wspomnień z takim miejscem, w którym leżał mój dziadek. Co prawda u nas nie cieszy się to jeszcze popularnością, natomiast na terenie Niemiec już tak. Tam bardzo ceni się to zajęcie dlatego też wiele osób wyjeżdża do pracy w takim właśnie charakterze. Na stronie https://care4you24.e...c-sie-zawodowo/ ostatnio czytałam ciekawy poradnik. Informacje w nim zawarte mogą okazać się bardzo przydatne osobom opiekującym się seniorami.


  • 0

#8 mysssia

Napisano 11 grudzień 2019 17:56

Muszę przyznać, że ciężko z miejscami w takich miejscach. Wiadomo, że przez to też prywatne placówki mają odpowiednie ceny i nie każdego stać na to żeby wysłać tam swoją babcie, dziadka, czy też rodziców. Ja zdecydowałam się na opiekę na własną rękę w domu, troszkę mnie to już przerasta, jest to praca na drugi etat. Poczytajcie sobie na stronie https://www.brandvit...ady-refundacji/ o zasadach refundacji na niektóre ze sprzętów takie jak aparaty słuchowe, wózki inwalidzkie. Warto znać takie rzeczy.


  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: dom opieki, dom seniora, warszawa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com