Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie na jesienny urlop?

jesień urlop wypoczynek

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 cocco29

Napisano 29 sierpień 2017 20:13

Niestety w tym roku się nie złożyło i nie mogłam skorzystać z urlopu w sezonie wakacyjnym. Trochę szkoda lecz jesień to również piękna pora roku by móc wypocząć. Mniejsze obłożenie turystów, bardziej atrakcyjne ceny. Jak zaszaleć i wykorzystać ten czas urlopowy? Jakie kierunki wyjazdów polecacie?

• 0

Życie jest piękne!

#2 Anka

Napisano 5 wrzesień 2017 11:48

W zeszłym roku moja koleżanka wymyśliła na wrześniowy urlop wyjazd do Iranu:)Było to jej największe marzenie.Wprawdzie dużo osób odradzało jej ten wyjazd ze względu bezpieczeństwa,ale znalazła jakąś ofertę i pojechała.Wróciła zauroczona tym krajem,przepięknymi pałacami,meczetami ,ogrodami jak z baśni;) Gdybym mogła sobie na to pozwolić to na czas urlopowy ja na pewno wybrałabym Iran:)

• 0

#3 Malwina

Napisano 6 wrzesień 2017 07:25

Tylko i wyłącznie Bieszczady :)

• 0

#4 sochaN

Napisano 12 wrzesień 2017 14:26

W zeszłym roku moja koleżanka wymyśliła na wrześniowy urlop wyjazd do Iranu:)Było to jej największe marzenie.Wprawdzie dużo osób odradzało jej ten wyjazd ze względu bezpieczeństwa,ale znalazła jakąś ofertę i pojechała.Wróciła zauroczona tym krajem,przepięknymi pałacami,meczetami ,ogrodami jak z baśni;) Gdybym mogła sobie na to pozwolić to na czas urlopowy ja na pewno wybrałabym Iran:)

Oj Iran to fajny kierunek. Ja byłam na objazdówce z Wytwórnią Wypraw i wróciłam bardzo zadowolona. Miałam na początku obawy o ten wyjazd, bo wiecie - kraj islamski - ale prawdę powiedziawszy nic mi się nie stało. Lokalsi są bardzo przyjaźni i bardzo chcą pomóc. Wygląda to tak, jakby normalny mieszkaniec nie zgadzał się z panującą opinią o kraju i robił wszystko, by pokazać wręcz odwrotną stronę tego kraju. Widać, że im zależy na przyjezdnych. Pewnie to też sprawa finansowa, bo jakby nie patrzeć zadowolony turysta zostawi więcej niż rozczarowany.

• 0

#5 oleczka652

Napisano 12 wrzesień 2017 15:46

Niestety, ale ja się kompletnie na tym nie znam... W związku z tym nie będę w stanie w tym obszarze tematycznym pomóc...

• 0

Zrozum, takie pojęcia abstrakcyjne, jak wiara, bóg, moralnośc, dusza, nie dają się w ogóle ujednoznacznić w obrębie kalkulatora.

#6 maniek

Napisano 12 wrzesień 2017 20:21

A czy jesteście w stanie polecić jakieś fajne namioty? Czy np. te według Was są warte inwestycji https://www.dizaster.pl/namiot/ ?

• 0

Życie jest niesamowite!

#7 Painia

Napisano 4 październik 2017 21:53

Oj Iran to fajny kierunek. Ja byłam na objazdówce z Wytwórnią Wypraw i wróciłam bardzo zadowolona. Miałam na początku obawy o ten wyjazd, bo wiecie - kraj islamski - ale prawdę powiedziawszy nic mi się nie stało. Lokalsi są bardzo przyjaźni i bardzo chcą pomóc. Wygląda to tak, jakby normalny mieszkaniec nie zgadzał się z panującą opinią o kraju i robił wszystko, by pokazać wręcz odwrotną stronę tego kraju. Widać, że im zależy na przyjezdnych. Pewnie to też sprawa finansowa, bo jakby nie patrzeć zadowolony turysta zostawi więcej niż rozczarowany.

Ja z nimi byłam na kilku wyjazdach i muszę przyznać, że mają świetną organizacje i ciekawie zaplanowany program wycieczki. W Iranie jeszcze nie byłam. Muszę wczytać się bardziej w ofertę bo kto wiem może to będzie mój kierunek na wyjazd w końcówce roku.

• 0

[...] bałem się pogryzienia przez chorą na wściekliznę rzeczywistość, strzaskania iluzji, romantyzmu utopionego w ostatnich złotówkach, dylematach - cola czy chleb.

#8 charlotte1991

Napisano wczoraj, 10:42

Ja myslałam o Karpaczu. Dwa tygodnie temu byłam w Gdańsku. 

Jeśli nie wiesz gdzie możesz jechać i gdzie się zatrzymać zajrzyj na https://www.mojeurlopy.pl Znajdziesz tam bardzo dużo opcji. 

ja bardzo lubię jesienne urlopy.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: jesień, urlop, wypoczynek

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com