Skocz do zawartości

Zdjęcie

meble do pokoju dla dziecka

dziecko meble dla dziecka meble

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 speg

Napisano 10 sierpień 2017 18:29

Witam! Jestem w trakcie urządzania pokoju dziecięcego , zastanawiam się jakie meble kupić , co mi możecie doradzić ? Chciał;abym by były dobrej jakości i fajnie wykonane, oczywiście w stylu dziecięcym . Bardzo chwalą sobie ponoć meble Klupś a Wy jakie mebelki kupujecie dzieciom ?

• 0

#2 kama712

Napisano dziś, 07:38

Przyznam, że nie słyszałam  nic o tych meblach. My kupowaliśmy w JagodowymKocie i jesteśmy mega zadowoleni, meble są piekne i naprawdę porządnie wykonane, a na tym nam bardzo zależało. Zresztą zobacz, masz tu namiar  http://www.jagodowyk...ju-dzieciecego/ może akurat Ci sie coś spodoba. My będziemy teraz zamawiać u nich córce albo jeden z tych foteli pikowanych albo ten zestawik z kolekcji animals. Jeszcze sie niezdecydowaliśmy, mężowi podoba się ten fotel, a mi zestawik zwłaszcza te krzesełka są naprawdę urocze, takie typowo dziecięce, ale jak widać zupełnie inne niż oferują różne sieciowe salony. To właśnie u nich lubię rzeczy które mają są praktycznie niedostępne w sieciówkach.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: dziecko, meble dla dziecka, meble

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com