Skocz do zawartości

Zdjęcie

apartamenty nad morzem

apartamenty morze apartamenty nad morzem

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 speg

Napisano 2 sierpień 2017 10:11

Witam ! Planujemy zakup luksusowego apartamentu nad morzem, myślimy o okolicy Mielna tam jest sliczny apartament i okolica także piękna. Jak uważacie fajne miejsce? Jakie miejsca polecacie?

• 0

#2 emily333

Napisano 22 sierpień 2017 16:05

A może skontaktować się w tej sprawie z jakimś specjalistą? Przynajmniej ja bym tak w tej sytuacji zrobił...

• 0

Piotr popełnił jedyny grzech, jakiego nie potrafi darować żadna kobieta. Wziął dosłownie to, co powiedziała.

#3 lidkam

Napisano 13 listopad 2018 12:37

Ciężko polecić mi konkretny apartament, ponieważ sama za każdym razem zatrzymuję się w innym miejscu. Zależy od tego, gdzie jest miejsce i oczywiście od ceny za dobę. Najlepiej korzysta mi się z wyszukiwarki apartamentów Sun and Snow - szybko i łatwo, od razu można też dokonać rezerwacji.

• 0

#4 lejarey

Napisano 24 lipiec 2019 12:12

Kupujecie a później jeździcie tam na wakacje?

• 0

#5 mysssia

Napisano 22 październik 2019 18:34

Trzeba coś znaleźć w dobrej lokalizacji jeżeli jedziecie na wakacje. Ja na warunki nie zwracam aż tak uwagi, hotel na wakacjach służy mi głównie tylko jako miejsce gdzie śpię. Staram się jak najwięcej czasu spędzać poza hotelem na zwiedzaniu. Jeżeli też lubicie podróżować, spędzać czas na wycieczkach tych dużych i małych, to zerknijcie sobie na stronkę http://www.otherside...-czegos-nowego/ Ja tu znalazłam pomysł na najbliższego "city breaka". Do Madrytu można spokojnie przez cały rok się wybrać :)

• 0

#6 Mikolaj

Napisano 1 listopad 2019 18:51

Ja i moja rodzina też uwielbiamy wakacje nad Bałtykiem.  W lipcu tego roku byliśmy w Rewalu - to nasza ulubiona miejscowość  na polskim wybrzeżu. I jak zwykle, spędziliśmy bardzo miło czas. Przede wszystkim udało nam się trafić w świetną pogodę, a  po drugie, co równie ważne mieliśmy świetny domek - http://www.wakacjewr...kacje-w-rewalu/ . Ładny, wygodny, czyściutki, dobrze wyposażony, blisko morza. Do tego bardzo mili właściciele,  pomocni i życzliwi.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: apartamenty, morze, apartamenty nad morzem

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com