Skocz do zawartości

Zdjęcie

pozycjonowanie stron

pozycjonowanie strona w internecie reklama strony

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 speg

Napisano 31 lipiec 2017 17:07

Witajcie! zastanawiam się nad reklamą w sieci. Myślę o zatrudnieniu firmy pozycjonującej, która pomoże mi zdobyć wysoką pozycję w wyszukiwarce.
Czy macie jakieś doświadczenia w tym temacie ?Dobre opinie czytałam o firmie pozycjonowanie stron www warszawa Co mi radzicie ? ktoś korzystał z takiej formy reklamy ?

• 0

#2 eworumik

Napisano 6 wrzesień 2017 08:01

No, ja sądzę, że te porady są zdecydowanie warte uwagi :) Warto wziąć je pod uwagę przy podejmowaniu decyzji.

• 0

Chłopcy są jak autobusy - czekasz i czekasz, i nic, aż wreszcie przyjeżdzają dwa naraz.

#3 Oluss12

Napisano 6 wrzesień 2017 16:42

Pozycjonowanie strony to bardzo fajny pomysł na reklame firmy. Jednak nie jest to wcale takie latwe jak sie wam moze wydawac. Wybor odpowiedniej firmy pozycjonujacej to podstawa. Ja moge wam polecic specjalistow od sfeo.agency. U nich możecie liczyc na bardzo dobre efekty :)

• 0

#4 ag_a

Napisano 19 wrzesień 2017 15:54

Pozycjonowanie katowice na nic się nie zda, jeżeli strona nie będzie zoptymalizowana, a przede wszystkim jeżeli nie będzie zachęcała użytkowników do skorzytania z oferty. Przede wszystkim trzeba zadbać o efekt wizualny strony i jej przyjazność dla użytkownika. Strona, która nie jest funkcjonalna nawet jak znajdzie się na pierwszej pozycji nie zdobędzie dla firmy klientów. Warto o tym pamiętać. Ja czasem rezygnuję z firmy, która ma stronę internetową mało czytelną, lub za długo się ładuje. 

• 0

#5 ronaldo88

Napisano 21 wrzesień 2017 19:24

Ja wiem tylko tyle, że to absolutnie nie jest łatwe... Czy według Was np. takie google pozycjonowanie jest warte uwagi? Ja raczej wolałbym sam tego nie robić...

• 0

Zawsze, kiedy wydaje mi się, że świat mi się wali na głowę, powtarzam sobie »Odwróć się, kobieto, od tej ściany!

#6 MarcinPe

Napisano 3 październik 2017 10:24

Warto zwrócić uwagę na remarketing. To bardzo skuteczny sposób na reklamę, powodujący, że klient wraca do sklepu, by sfinalizowac transakcje. W tego rodzaju reklamie pomoże: http://adwordsgroup.pl/remarketing/ . Ta forma reklamy, trafia wyłącznie do osób zainteresowanych.

• 0

#7 marina_woj

Napisano 26 październik 2017 00:34

Samo pozycjonowanie strony internetowej to nie wszystko. Jest wiele innych form promocji, którymi również powinieneś się zainteresować. Jedną z nich jest chociażby content marketing, czy influancer marketing, o którym przeczytać można tutaj: http://fabrykamarket...tent-marketing/

• 0

#8 MarcinPe

Napisano 4 listopad 2017 20:26

Nie wolno rezygnować z pozycjonowania. 

• 0

#9 anetka12

Napisano 25 listopad 2017 17:13

Pozycjonowanie SEO to podstawa, każdy teraz szuka firm w sieci więc im wyżej w wynikach się znajdziemy tym lepiej. Polecam artykuł na ten temat na podstawie sklepu https://seo.zgred.pl...twoj-sklep-4616  Bardzo mądrze napisany, wytłumaczy krok po kroku tajniki tego zjawiska jakim jest pozycjonowanie strony. Warto przeczytać nim zdecydujemy się na wynajęcie strony która zrobi to za nas.

• 0

#10 FranczeskaWil

Napisano 12 grudzień 2017 14:10

Tez uważam, że obecnie biznes bez SEO nie ma sensu. Jakbym zakładała swoją firmę, na pewno postawiłabym na taką formę reklamy. Przemyślcie również działania SEM, mogą być bardzo fajnym uzupełnieniem dla pozycjonowania. Jeśli jeszcze nie macie żadnej agencji na oku, która zajęłaby sie tą formą reklamy dla was to polecam skontaktowac się z agencją Fox Strategy

• 0

#11 baumbach

Napisano 14 grudzień 2017 14:16

Pozycjonowanie to podstawa przy posiadaniu sklepu internetowego. Oczywiście nie tylko w tej sytuacji taka usługa ma uzasadnione podstawy by wdrożyć ją w życie, co za tym idzie pozwala nam na uzyskanie odpowiedniej pozycji w wyszukiwarce. Można nawet powiedzieć, iż każdy kto prowadzi jakiekolwiek działania w sieci czy ma stronę firmową, powinien zdecydować się na pozycjonowanie stron. 

• 0

Zostaje nam tylko pustynia.

#12 Himer

Napisano 12 luty 2018 12:43

Razem z przyjaciólką, chcemy otworzyć wałsny sklep internetowy, troche czytałam i wiem że potrzebna bedzie nam reklama i pozycjonowanie stron. Moze orientujecie się kto wykonuje pozycjonowanie stron w Poznaniu i mozecie mi kogoś polecić

• 0

#13 bratkulas

Napisano 13 luty 2018 14:36

Przydatne info :) Dzięki wielkie :)

• 0

#14 sokali

Napisano 21 luty 2018 18:21

trzeba uwazac bo nie kazda firma ma doswiadczenie

• 0

#15 kurek

Napisano 23 luty 2018 15:37

Ja niestety nie mam doświadczenia w tym obszarze temtycznym... Dlatego też raczej niezbyt będę w stanie pomóc...

• 0

Przekraczasz granicę, kiedy po raz pierwszy zmieniasz się na zawsze.

#16 geometrix

Napisano 7 czerwiec 2018 09:36

Jeśli już polecacie konkretne firmy od pozycjonowania, to ja mam namiar na łódzką agencję https://www.premiumd...pozycjonowanie/ . Pakiety pozycjonowania zaczynają się u nich od 799 zł (w zależności od stopnia rozbudowania usługi). Dla mnie liczy się, że przygotowują strategie działań, efektywnie je wdrażają i widać efekty. Dlatego nie ma jak taka sprawdzona firma od SEO. Warto skorzystać. 

• 0

#17 LadyE

Napisano 8 czerwiec 2018 09:06

Jeśli kokurencja jest duża, to bez funduszy przeznaczonych na pozycjonowanie lub skuteczną reklamę nie ma co startować z biznesem w internecie.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pozycjonowanie, strona w internecie, reklama strony

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com