Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaka wode pijecie?

woda dieta fit

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 kasiaolesiak

Napisano 5 lipiec 2017 00:57

Chcialam Was zapytac jaka wode pijecie na codzien? Ja do tej pory bylam na butelkowanej, ale coraz bardziej doskwiera mi ilosc pieniedzy jaka wydaje, zwlaszcza teraz przy upalach na wode. Chcialam te koszty jakos zminimalizowac i myslalam nad takim zestawem do domu darnatury.pl/oferta/zestaw-woda-dystrybutor.

Mial ktos do czynienia? czy to dobra woda jest w tych dystrybutorach? co o tym myslicie?

• 0

#2 Lelumpolelum

Napisano 1 sierpień 2017 09:48

Ja nie nie miałem do czynienia, ale lubię sprawdzać różne rozwiązania. Ja piję jak do tej pory  Piwniczankę zieloną . Smakuje mi i ma dobry skład. Wiem, że trochę kosztuje, ale to kwestia zmiany myślenia. Bo np za wode zapłacic 2 zł,-to dużo, a jeśli te 2 zł mielibyśmy wydać na batona, to już nie mamy takich oporów. I wydaje mi się to trochę dziwne. Bo pijąc wodę dostarczamy sobie cennych minerałów a jedząc batona w ogóle. Albo na piwo też się wydaje więcej. Ja to traktuje jako inwestycje w swoje zdrowie i już nie mam z tym problemu, a wydaje mniej na niezdrowe rzeczy.

• 0

#3 sankau

Napisano 12 sierpień 2017 08:30

Ja piję tylko kranówkę w zasadzie odkąd mieszkam w Warszawie, faktycznie miasto ma tak dobrą wodę z wodociągów jaką się chwali. Na pewno to zasługa remontów i modernizacji MPWiK jakie mieli na przestrzeni ostatnich lat bo ta woda nie zawsze była taka idealna

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: woda, dieta, fit

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com