Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gotowane warzywa...

warzywa gotowanie kuchnia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 mpire

Napisano 30 czerwiec 2017 20:49

Lubicie gotowane warzywa? Jak gotować brokuły, aby były smaczne? Czy moglibyście podzielić się sprawdzonymi sposobami na pyszne i niedrogie dania przy ich wykorzystaniu? Z góry dziękuję!

• 0

#2 luti

Napisano 3 lipiec 2017 15:09

Ja bardzo lubię różne ciekawe przepisy i przysmaki kulinarne tego typu. Zdrowe i mało kaloryczne. 

• 0

#3 kamila-karolina

Napisano 5 wrzesień 2017 14:18

Właśnie z brokułami mam największy problem, nie wiem jak zabić ich smak żeby sie dało zjeść :P

• 0

#4 heniutek

Napisano 19 wrzesień 2017 21:58

Robię dużo warzyw gotowanych, głównie na parze. Łącząc to z jakąś dobrą kaszą lub ryżem, chociażby od https://kupiec.pl/, można stworzyć niesamowite zestawy obiadowe i to całkiem nieszablonowe. Trzeba się tylko postarać. Wiecie, że za mniej niż 20 zł można zrobić świetny obiad dla całej rodziny?

• 0

#5 Marchevkova

Napisano 9 październik 2017 12:48

Kiedyś jadłam bardzo często warzywa gotowane na parze, nawet zakupiłam w tym celu specjalny parowar, ale od jakiegoś czasu nie mogę na nie patrzeć, tak mi się przejadły. Podobno dobrze urozmaicają takie posiłki różnego rodzaju sosy, np. na bazie jogurtów naturalnych, myślę, że to niebawem przetestuję.

• 0

#6 MonikkaO

Napisano 26 październik 2017 21:40

Brokuły idealne idą z sosem serowym, spróbujcie, ja kocham to danie :)

• 0

#7 aralia

Napisano 2 listopad 2017 11:14

albo z makaronem - bardzo dobrze się sprawdzają jako dodatek do makaronu, sos na bazie śmietany, brokuły, makaron i jest szybkie danie :)

• 0

#8 julia.zarzycka

Napisano 8 listopad 2017 15:22

Brokuły idealne idą z sosem serowym, spróbujcie, ja kocham to danie :)

Ja bardzo lubię to danie :)

• 0

#9 lidkam

Napisano 13 listopad 2017 09:19

Ja uwielbiam grzyby. Niestety nie ma ręki do ich zbierania, więc wolę nie ryzykować i kupuję zawsze gotowe. Czy to w zalewie, czy suszone - sprawdzają się praktycznie przy każdej możliwej potrawie i dodają niesamowitego smaku. Polecono mi ostatnio tą stronę https://oliwka24.pl/...roduktu/grzyby/ Jestem ciekawa, czy składaliście tam kiedyś zamówienie? Podobno warto, mają produkty najwyższej jakości.

• 0

#10 Darnia

Napisano 6 grudzień 2017 00:19

Lubie warzywa, zwlaszcza gotowane bo zdrowsze ale czesto mam po nich zatwardzenie jak zjem za duze ilosci, musze sie potem ratowac pijac dicopeg 10 :(

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: warzywa, gotowanie, kuchnia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com