Skocz do zawartościZdjęcie

Jak zwiększyć swoje szanse na rynku pracy?

praca kursy szkolenia

 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#1 marina_woj

Napisano 23 czerwiec 2017 16:18

Jakie kroki podjąć, aby być atrakcyjniejszą dla pracodawców? Czy decydując się na tego typu kursy zwiększające moje kwalifikacje: Mapowanie procesów w organizacjach zdobycie dobrze płatnej pracy będzie prostsze?


 • 0

#2 katee

Napisano 28 czerwiec 2017 14:10

kursy, szkolenia, j. angielski


 • 0

#3 mpire

Napisano 21 styczeń 2018 22:32

Ja również uważam, że chcąc zwiększyć swoje szanse na rynku pracy powinno się dokształcać. Jak? Najlepiej, ucząc się języków. Ja, w niedługim czasie chcę rozpocząć naukę języka hiszpańskiego w szkole https://lincoln.edu....zyk-hiszpanski/ (w przyszłym roku, miesiące zimowe chcę spędzić w słonecznej Hiszpanii, z dala od śniegu i mrozu, więc wypadałoby poznać ten język).


 • 0

#4 witek

Napisano 28 czerwiec 2018 11:19

Języki to podstawa. Ale warto też ogarniać komputer (nie tylko w podstawowym zakresie) no i ćwiczyć szereg umiejętności miękkich, co jest ogromnym atutem we współpracy z ludźmi.


 • 0

#5 Aragon

Napisano 28 czerwiec 2018 12:15

Wszystko co piszecie jest ważne. Czasem jednak ciężko do tego samemu się zmobilizować, lub po prostu nie wiem jak się do tego zabrać. Dlatego myślę, że z pomocą mogą wtedy przyjść tego rodzaju bezpłatne szkolenia otwarte, na których nauczymy się biznesowego podejścia i wyrobienia niezbędnych w biznesie cech charakteru.


 • 0

#6 franksa

Napisano 12 lipiec 2018 13:14

Może waśnie podszkolić się z języków obcych? Teraz na rozmowach kwalifikacyjnych bardzo często rozmawia się po angielsku, a niektóre nawet w całości są przeprowadzane w języku obcym. Zainteresujcie się ofertą szkoły językowej http://landers.pl Myślę że to pomoże wam ponieść swoje szanse na rynku pracy


 • 0

#7 kamill86

Napisano 23 lipiec 2018 14:41

Szkolenia i kursy powinny pomóc, ale pod warunkiem, że będą odpowiednio profesjonalne, dopasowane do potrzeb. Sprawdź VIDI - to doświadczona firma szkoleniowa, prowadzi szkolenia typowo handlowe, marketingowe, np. takie https://superszkolen...ez-telefon.html szkolenie przydatne w pracy w call-center.


 • 0

#8 sanderka22

Napisano 7 sierpień 2018 20:25

Szeroki zakres wiedzy to podstawa. Ja na bieżąco uzupełniam wiedzę na własną rękę. Dużo przydatnych informacji, nowych przepisów z różnych branż, poradników i nie tylko można znaleźć w https://fabrykawiedzy.com/ksiazki.html Polecam jeśli chcecie doszkalać się na własną rękę.


 • 0

#9 lidkam

Napisano 7 listopad 2018 15:39

Tak, zgadzam się - szkolenia to świetny pomysł na rozwój i możliwość znalezienie lepszej pracy, bądź założenie własnej działalności gospodarczej. Ostatnio dużą popularnością cieszą się wypieki, szczególności te naked cake ozdobione świeżymi kwiatami. Może kurs w https://www.akademiamistrza.pl/ , to dobry pomysł?


 • 0

#10 marina_woj

Napisano 23 styczeń 2019 17:04

Warto zdobywać nowe umiejętności poprzez kursy i szkolenia, mój brat robił sobie kurs grafiki 3D tutaj https://cgwisdom.pl/ i po tym dostał pracę w studiu graficznym, potrzebowali akurat kogoś po takim kursie. Także polecam inwestować w siebie bo to zawsze się zwróci.


 • 0

#11 jotek

Napisano 11 luty 2019 10:22

Po prostu trzeba się ciągle uczyć i nabierać wprawy w tym co się robi. 


 • 0

#12 dariuszko

Napisano 25 luty 2019 09:55

generalnie języki obce zawsze pomagają w znalezieniu pracy. Teraz chyba najbardziej w cenie jest niemiecki, bo angielski wszyscy znają: https://eskk.pl/kursy-niemieckiego - tutaj można się nauczyć solidnie


 • 0

#13 Brayank9

Napisano 31 marzec 2019 10:04

Może przez jakieś specjalistyczne szkolenia? Na pewno kształcenie się w odpowiednim kierunku będzie dobrym pomysłem. Myślę, że informatycy nie będą mieli źle na rynku pracy, więc może przemyśllicie wykonywanie takiego zawodu? Tu też można liczyć na pomoc specjalistycznych firm rekrutacyjnych. Zobaczcie sobie sami oferty pracy dla osób związanych z IT na stronce https://dotlinkers.pl/en/job-offers/ Może to was zainspiruje 


 • 0

#14 ESKIMOS

Napisano 8 kwiecień 2019 10:26

Warto też przecież pomyśleć po prostu o założeniu swojej własnej firmy. Ja sam zastanawiałem się nad własnym skupem części samochodowych. W oko wpadł mi przede wszystkim skup katalizatorów samochodowych - te części sporo kosztują. ;)


 • 0

3 | 5 | K | 1 | M | 0 | 5

 

 


#15 kasidi

Napisano 26 maj 2019 09:17

Może skończ jakieś wartościowe kursy czy szkolenia?

Mogą Ci się też przydać angielskie konwersacje online

to naprawdę świetna forma nauki a jestem pewna, że język szybciej pomoże Ci znaleźć pracę

bo otwiera to wiele drzwi. Im szybciej zaczniesz naukę tym lepiej dla Ciebie.


 • 0

#16 Tomek

Napisano 26 sierpień 2019 22:04

Najlepszy sposób to albo dokształcanie się, albo przekwalifikowanie. W każdym razie zawsze warto inwestować w swój rozwój. Taka inwestycja na pewno się zwróci. Bardzo dobre szkolenia ma w swojej ofercie Nadbałtyckie Centrum Edukacji - https://www.oswiatalingwista.eu/# . Działają oni na terenie Polski północnej, ale wart jechać na ich kursy i szkolenia nawet z drugiego końca Polski. Ich kusy cieszą się dużą renomą i szybko miejsca są wykupywane. W Gdańsku mają szkoły medyczne i szkoły zawodowe, gdzie można albo sie dokształcić, albo zdobyć zupełnie nowe umiejętności. Szkolenia i kursy prowadzą na wysokim poziomie, mają świetną kadrę i programy.


 • 0

#17 marynia2

Napisano 13 wrzesień 2019 18:25

na pewno im lepsze cv i większe doświadczenie tym lepiej 


 • 0

#18 minka5

Napisano 14 wrzesień 2019 10:05

Dobre CV oczywiście, im więcej wpisów tam macie o doświadczeniu, wykształceniu, dodatkowych kwalifikacjach to tym lepiej. Jeśli się staracie o pracę to jeszcze warto pomyśleć czy nie napisać podania o pracę, z tego co widzę coraz częściej pracodawcy pozytywnie na taki dokument patrzą. Na tej stronie macie porady jak takie powinno wyglądać https://www.aplikuj....ce-jak-napisac/ nie jest to nic trudnego, a jeśli może zwiększyć szanse na otrzymanie etatu to nie ma się nad czym zastanawiać tylko trzeba pisać. 


 • 0

#19 FranczeskaWil

Napisano 3 styczeń 2020 09:13

Nawet jeśli nie macie ukończonych jakiś super studiów, mega doświadczenia w konkretnym zawodzie, to wydaje mi się, że znając bardzo dobrze język obcy nie powinniście mieć problemu ze znalezieniem dobrej pracy. Ja bym w tym kierunku poszła. Pomyślcie przede wszystkim o angielskim, to jest podstawa. W takich szkołach językowych jak https://angloville.pl/ na pewno szybko nauczycie się języka, proponują oni kursy w bardzo ciekawej formie - angielskiej wioski.


 • 0

#20 Kemny

Napisano 21 marzec 2020 11:49

Moim zdaniem jak chce się dobrze zarabiać to warto zastanowić się nas szukaniem pracy poza granicami kraju. Nie od dzisiaj wiadomo, że tam praca była dla nas zawsze bardziej opłacalna. Teraz w Niemczech wzrasta zapotrzebowanie na opiekunki dla osób starszych i sporo osób decyduje się na wyjazd i podjęcie się takiego zajęcia. Sam zaczynam się zastanawiać, czy mężczyźni również są potrzebni w takim zawodzie. Tutaj https://bravecare.pl/bezpieczna-praca/ zacząłem na ten temat czytać interesujące mnie informacje, 

 • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: praca, kursy, szkolenia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com