Skocz do zawartości

Zdjęcie

oprogramowanie na zamówienie

nvt oprogramowanie firma

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 speg

Napisano 23 maj 2017 12:03

Witam Was! mam pytanie, poszukuję dobrej i profesjonalnej firmy która zrobi mi oprogramowanie biurowe dla mojej firmy . Polecacie kogoś ? Może ktoś zna sie na rzeczy lub jest w temacie i może mi podrzuci jakiś pomył.  Nie szukam amatorów , chcę aby ktoś zrobił to jak należy by wszystko sprawnie działało. Znajomy polecił mi firmę która pełni takie usługi jak oprogramowanie dedykowane  i zastanawiam sie nad ich usługami jak Wy myślicie? Co mi radzicie ?

• 0

#2 sportsmenkaaa

Napisano 8 czerwiec 2017 19:52

Super ;) Dzięki za świetne porady w tej kwestii :D

• 0

Przyjaciele przychodzą i odchodzą, jak kelnerzy w restauracjach, zauważyliście?

#3 yerna

Napisano 24 lipiec 2017 12:19

Zobacz sobie jeszcze rozwiązania ze strony connecto. To jest firma oferująca rozwiązania klasy DMS i ERP do zarządzania przedsiębiorstwem. Tu masz opisane działanie krok po kroku http://www.connecto....zadzania-firma/ jeśli potrzebujesz więcej informacji to jest możliwość pobrania wersji demo albo umówienia się na rozmowę, gdzie wyjaśnią Ci co, gdzie najlepiej się sprawdzi.

• 0

#4 nat-ka

Napisano 26 lipiec 2017 07:03

Korzystając z różnego typu oprogramowania, szczególnie tego związanego z obiegiem dokumentów w firmie należy zadbać przede wszystkim o to by był w pełni bezpieczny, świetnie opisuje to ten artykuł http://drukwfirmie.p...mentow-w-firmie. A Wy jakie zabezpieczenia stosujecie u siebie ?

• 0

#5 qwertyA

Napisano 8 sierpień 2017 16:23

Hm.... Niestety, ale niezbyt się na tym znam... Raczej nie będę w stanie pomóc...

• 0

Najsilniejsza jest taka miłość, która nie walczy ze swoją słabością.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: nvt, oprogramowanie, firma

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com