Jump to contentPhoto

szkolenia personalne

szkolenia trener szkolenie trenerskie

  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 speg

Posted 16 May 2017 16:54

Witajcie! chciałbym zapisac się na jakies profesjonalne i dobrze prowadzone tak bym jak najwiecej wyniósł z tego wiedzy szkolenie" :) Co mi polecacie, zapewne jest tutaj ktos ko orientuje sie w temacie szkolen trenerskich czy szkolen personalnych . Dużo czytałem dpbrego o takich szkoleniach www.szkolatrenerow-ster.pl i powiedzcie mi jak sądzicie warto ? Bo wszyscy tak zachwalają wiec nie wiem moze faktycznie isc na takie hm ? :)


  • 0

#2 WerkkaM

Posted 14 November 2017 13:01

Jeżeli to jeszcze aktualne to polecam szkolenia zarządzanie z firmy Witalni. Dzięki temu możesz pogłębić swoją więdzę z tematyki menedżerskiej lub też sprzedażowej. Nie tylko sprawdza sie to przy prowadzeniu własnego biznesu ale również na poważnych stanowiskach w większych firmach i przedsiębiorstwach


  • 0

#3 ag_a

Posted 22 November 2017 16:32

Musisz sobie odpowiedzieć na pytanie co Ci to szkolenie da? Faktycznie jest Ci potrzebne? Podniesie Twoje kwalifikacje, wykorzystasz wiedzę ze szkolenia w praktyce? Dobrze jest się rozwijać, ale trzeba robić to z sensem, takie szkolenia mają faktycznie coś dać, tym bardziej, że w dużej mierze są one płatne i to nie małe pieniądze. Ja osobiście poszukuję kursów, dzięki którym poprawi się moja pozycja zawodowa, coś co naprawdę wykorzystam. Ostatnio uczestniczę w wielu webinarach, które wyjaśniają jak reklamować swoją firmę w internecie, bo to jest coś co pozwoli mi na większy zysk. Mój szwagier idzie na kurs hds, a kuzynka - lekarka na kurs jak wykonać badanie FAST. Najważniejsze to nie stać w miejscu tylko się rozwijać, podnosić swoje kwalifikacje, dowiadywać się nowych rzeczy, nowych technik i technologii. Na tak dynamicznym rynku pracy nie można sobie pozwolić na stanie w miejscu. 


  • 0

#4 lambada

Posted 30 August 2019 14:01

Fajnie że coraz więcej zawodów można otrzymać po kursie. Już nie trzeba iść na studia by zdobyć dobrą pracę bo obecnie jest tak wiele ofert jak instruktor tenisa kurs i innych różnych kursów zawodowych które również dają nam możliwość dobrego zarobku.

  • 0

#5 ambrozja

Posted 9 November 2019 23:12

Różnego rodzaju szkolenia do wyboru znajdziecie na https://inauka.pl/

Można fajnie, wygodnie uczyć się w domu, kiedy się chce.


  • 0

Also tagged with one or more of these keywords: szkolenia, trener, szkolenie trenerskie

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com