Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co wybrać na uczelnię - plecak, czy torbę?

plecak torba studia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 paaula190

Napisano 26 kwiecień 2017 12:49

Co waszym zdaniem wybrać na uczelnię - plecak, czy torbę na ramię?

• 0

#2 wolanda

Napisano 26 kwiecień 2017 17:15

ja ma torebkę dużą na ramię;) daje tam tableta i małe notatnik;) według mnie się opłaca mieć torebkę

• 0

Pluń na wszystko, co minęło: na własną boleść i na cudzą nikczemność... Wybierz sobie jakiś cel, jakikolwiek i zacznij nowe życie.

#3 sankau

Napisano 27 kwiecień 2017 09:27

Ja tak samo robię jak Wolanda, a mój brat  sobie wczoraj fajną kupił, zawsze z plecaczkiem pomykał a tu proszę  torba męska skórzana chyba dorośleje i poważnieje w końcu :)

• 0

#4 ankana

Napisano 19 maj 2017 09:43

Do innej stylizacji będzie ci pasował plecak, a do innej torba. Ja skontaktowałabym się na Twoim miejscu z https://nikitina.pl/, kobieta jest osobistą stylistką i skompletuje ci takie dodatki, że będziesz błyszczeć na uczelni.

• 0

#5 ag_a

Napisano 7 czerwiec 2017 09:16

Ja miałam zawsze duże torebki, tzw. shopperki:) lub duże listonoszki. 

• 0

#6 kamill86

Napisano 13 lipiec 2017 09:38

Na uczelnię bardziej pasuje torba, plecak jest jednak wygodniejszy i praktyczniejszy, zwłaszcza jeśli dojeżdża się na uczelnię. Plecak powinien być jednak minimalistyczny, w stonowanej kolorystyce, coś takiego http://cool-pack.pl/...tor31l-861.html a przynajmniej takie jest moje zdanie - taki plecak wygląda estetycznie.

• 0

#7 ralpho11

Napisano 25 sierpień 2017 21:07

Super, dzięki wielkie za sprawdzone porady ;) Z całą pewnością przydadzą mi się one :)

• 0

Tchórz po tysiąckroć umiera, dzielny raz tylko.

#8 modna_hania

Napisano 31 sierpień 2017 08:10

Plecak jest zawsze dobrym rozwiązaniem. Możesz wybrać skórzany, w bardziej eleganckim stylu.

Posłuży Ci przez wszystkie lata studiów i nie zniszczy kręgosłupa. 

• 0

#9 kamila-karolina

Napisano 5 wrzesień 2017 14:05

Tak naprawde to w czym nam wygodniej, bardzo indywidualna sprawa. Na uczelni sa tak zróżnicowani ludzie zwykle że nie patrzy się na to co pasuje albo wypada tylko w czym się dobrze czujemy i jesteśmy soba.

• 0

#10 Malwina

Napisano 6 wrzesień 2017 07:22

Ja jestem zwolenniczką dużych torebek, ale to wszystko zależy od preferowanego stylu. Jak się nosisz na sportowo to plecak będzie idealny.

• 0

#11 tinaa

Napisano 27 wrzesień 2017 12:09

@ankana

Znam doceniam, ostatnio skorzystałam z usługi "zakupy ze stylistką", wszystko szybko i sprawnie https://nikitina.pl/...y-ze-stylistka/

• 0

#12 Marchevkova

Napisano 9 październik 2017 12:56

Wszystko zależy od tego, jak dużo rzeczy ze sobą wozisz. Ja zwykle nosiłam na uczelnię torebkę, ale zdarzało się, że brałam plecak, zwłaszcza, gdy miałam cały dzień zajęcia, a w tym w-f. Poza tym sporo zależy od tego, jak daleko musisz dojeżdżać. Jeśli mieszkasz blisko uczelni, to nawet wypakowana po brzegi torebka na ramię nie będzie aż tak uciążliwa, ale jeśli musisz dojeżdżać np. autobusem, to chyba raczej postawiłabym na wygodny plecak.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: plecak, torba, studia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com