Skocz do zawartości

Zdjęcie

Restauracja we Wrocławiu

restauracja wrocław restauracja we wrocławiu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 marina_woj

Napisano 23 kwiecień 2017 18:44

Szukam sprawdzonej restauracji we Wrocławiu. Czy myślicie, że OKWineBar jest warta odwiedzenia? Z góry dziękuję za wszelkie opinie.

• 0

#2 Betty61

Napisano 24 kwiecień 2017 10:58

Fajnie, dzięki za wszystkie porady :) Z całą pewnością mi się przydadzą :)

• 0

Żaden ze mnie orzeł, fakt, ale nie jestem tak głupi jak się ludziom zdaje, bo to co oni widzą nijak się ma do tego co się telepie w mojej łepetynie

#3 Walczuk18

Napisano 5 maj 2017 17:31

O, wygląda to naprawdę bardzo zachęcająco :)

• 0

Leżę na łóżku, przyjaźnię się z sufitem i męczy mnie świadomość, jak wiele rzeczy w życiu potrafiłbym dobrze robić.

#4 Oluss12

Napisano 23 wrzesień 2017 09:38

Ja tej akurat nie kojarze ale jak już szukacie czegoś konkretnego, tzn konkretnego jedzenia to zobaczcie sobie co serwuje Road American Restaurant U nich możecie liczyć na solidne porcje w iście amerykańskim stylu. Podają oni m.in steki wołowe, burery, czy pancakesy. Są również trochę lżejsze dania jak mule i makaraony

• 0

#5 lidkam

Napisano 9 październik 2017 16:19

Pierwszy raz słyszę o takowej restauracji. Jednak w kwestii Wrocławia, to z czystym sumieniem mogę polecić tą drukarnię http://www.reprotechnika.pl/ Bardzo często się o niej słyszy, i to w samych superlatywach także zachęcam naprawdę każdego do skorzystania z jej usług. Ponieważ są naprawdę na wysokim poziomie.

• 0

#6 Demona

Napisano 7 lipiec 2018 15:01

Jeżeli ktoś chce prowadzić restauracje to powinien pomysleć również o takich rzeczach jak np opakowania które może kupić tutaj http://www.htmopakow...ztancowane.html takie opakowania przydadzą się bardzo dobrze podczas pracy na restauracji, wielu klientów chce zabierać jedzenie nie zjedzone na wynos, a w takich opakowaniach będą mogli zabierać dania do domu :)

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: restauracja, wrocław, restauracja we wrocławiu

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com