Skocz do zawartościZdjęcie

odzyskiwanie pieniędzy z polisolokat

polisolokaty banki lokaty

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ramoneska

Napisano 27 luty 2017 10:38

Witam, chciałam się podzielić moją wygraną z polisolokatami. Straciłam na nich niemal całe swoje oszczędności, już myślałam, że to koniec i nic się nie da z tym zrobić, aż koleżanka poradziła mi kancelarię http://kancelariainvictus.pl/ i okazało się, że da się odzyskać te pieniądze! Polecam wszystkim.


  • 0

#2 Midas

Napisano 14 marzec 2017 15:20

W moim przypadku świetnie poradziła sobie Kancelaria Anczewska i Puńko. Nie było łatwo, ale udało się wygrać z nieuczciwymi organami finansowymi w naszym kraju. Wiem, że osób w podobnej sytuacji do mojej jest w Polsce tysiące. Warto walczyć o swoje, bo nie ma żadnego racjonalnego uzasadnienia do tego, aby ponosić koszty ze względu na bezprawne zapisy w umowie. Polecam więc skorzytać z oferty: http://oplatylikwida...y-likwidacyjne/ bo jest to najskuteczniejszy sposób na to, aby odzyskać kwotę, która została pobrana od nas na skutek rezygnazcji z utrzymywania polisolokaty.


  • 0

#3 speg

Napisano 17 marzec 2017 18:40

Szczerze mówiąc jestem oburzony całym tym procederem. Za namową znajomego prawnika podjąłem już działanie i skontaktowałem się z Kancelarią LEX. Moją sprawę prowadzi Pan Igor Suchodolski i.suchodolski@kancelaria-lex.org tel: 533 036 202. Na chwilę obecną czuję się spokojny bo wiem, że otrzymam od nich fachową pomoc w tej kwestii. 


  • 0

#4 Cytryna

Napisano 30 marzec 2017 13:35


sprawdz może jakies firmy windykacyjne. Moze one sie tym zajmą?

  • 0

W życiu piękne są tylko chwile i trzeba tak starać się żyć, aby tych pięknych chwil dostrzegać jak najwięce


Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: polisolokaty, banki, lokaty

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com