Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki wózek polecacie ?

wózek prezent upominek

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 speg

Napisano 22 luty 2017 12:03

Hej. W najbliższym czasie czeka mnie impreza rodzinna, chrzest mojego bratanka. Chcemy w kilka osób zrzucić się i kupić jeden porządny upominek, który będzie praktyczny i funkcjonalny. Chodzi mi dokładnie o wózek. Ciekawą ofertę znalazłem w wózki dziecięce producent. Co o tym myślicie ? Pozdrawiam

• 0

#2 Ganer33

Napisano 22 luty 2017 19:01

Może warto w tej kwestii bardziej popytać znajomych? Tego typu polecenia są chyba najbardziej wiarygodne :)

• 0

Możesz uciekać, ale się nie ukryjesz.

#3 mileniaa

Napisano 24 luty 2017 19:22

Ja mogę polecić Peg Perego Book Plus. Ale Zgadzam się z przedmówcą - lepiej dopytać znajomych, albo samych zainteresowanych ;)

• 0

#4 mileniaa

Napisano 28 luty 2017 11:16

Jeżeli jeden porządny wózek to może taki model http://www.babyland....acerowy-fotelik który pewnie posłuży aż do momentu, kiedy dziecko nie będzie już potrzebowało wożenia. Znam kilka przypadków, kiedy na wózek czy fotelik dla dziecka składali się goście chrztu czy roczku, bo dla rodziców to był zbyt duży wydatek.

• 0

#5 helenaa

Napisano 18 maj 2017 22:52

Zobaczcie sobie wózki od Adamexu, mogę polecić model Barletta - ma bardzo nowoczesny design, jest dobrze wyważony, bez problemu można pokonywać wysokie krawężniki, bo ma miękkie amortyzatory, projektant pomyślał też o wentylacji gondoli i materacyku, jego poszewkę można ściągnąć i wyprać. Poza tym wózek jest lekki, co jest bardzo ważnym aspektem szczególnie, jak dużo się spaceruje.

• 0

#6 ana_82

Napisano 29 lipiec 2017 03:10

Wybór wózka nie jest łatwą sprawą, trzeba wziąć pod uwagę wagę, amortyzatory, desing, dodatkowe udogodnienia. Marka Adamex ma solidne wózki oraz foteliki samochodowe.

• 0

#7 speg

Napisano 8 sierpień 2017 19:58

Witaj! Według mnie wózki Bebetto są bardzo dobre i godne polecenia , lekkie bardzo wytrzymałe .Bez problemu można pokonywać wysokie krawężniki, mają  świetne  amortyzatory. Sama korzystam z nich od dawna przy jednym i drugim dziecku i jestem  mega zadowolona.

• 0

#8 sankau

Napisano 1 wrzesień 2017 07:24

Mi było bardzo trudno wybrać wózek ale w końcu wygrał Amelis Hugo, nie jest drogi a wygląda prześlicznie, ma fajne wyposażenie, wszystko co potrzeba jest w zestawie i nadaje się na każdą nawierzchnię dzięki podwójnej amortyzacji a dużym kołom łatwo się go prowadzi.

• 0

#9 tolowarzysz4

Napisano 2 wrzesień 2017 13:24

Ja bym popytał znajomych.

• 0

#10 blackpearl

Napisano 13 listopad 2018 14:40

Ja polecę nowoczesny wózek dziecięcy stąd: http://paradisebaby.pl/ . Najlepszy będzie model 3w1 bo można sobie zmienić gondolę na spacerówkę a do tego jeszcze fotelik samochodowy. Sama posiadam model Melody z którego jestem bardzo zadowolona ze względu na design oraz konstrukcję łatwą do opanowania. Ponadto ogromny plus za to, że jest leciutki.

• 0

#11 andzellla

Napisano 22 listopad 2018 20:04

Dokładnie, całkowicie zgadzam sie z przedmówcą. Ale uważam, że równie ważna jak nawet nie ważniejsza jest kwestia wyboru odpowiedniej spacerówki. Warto zadbać o to, aby  spacerówka była dobrej jakości i lekka.

• 0

#12 nat-ka

Napisano 13 sierpień 2019 17:18

Generalnie tych wózków jest sporo, myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Osobiście bardzo lubię firmę Euro Cart. Jakieś 2 miesiące temu kupiłam spacerówkę SPIN. Jest bardzo lekki, waży niecałe 6 kg :) Jest wytrzymały, ma dobrą amortyzację przednich i tylnych kół. 

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wózek, prezent, upominek

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com