Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dobry adwokat?

adwokat prawnik kraków kraków

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#21 Kemny

Napisano 1 kwiecień 2018 16:33

Jak potrzebujesz adwokata na terenie Krakowa to warto zerknąć na stronę http://www.llp.com.pl/ . Adwokat Kamila Stefanek Pałka jest może okazać pomocna w wielu sprawach. 

• 0

#22 Cytryna

Napisano 7 kwiecień 2018 12:16

ja korzystałem z pomocy tej http://kancelariabgb.pl/ kancelarii, jest to ceniona łódzka kancelaria prawna 

• 0

W życiu piękne są tylko chwile i trzeba tak starać się żyć, aby tych pięknych chwil dostrzegać jak najwięce

#23 hasombi

Napisano 15 kwiecień 2018 17:26

ja znam dobrego adwokata !

• 0

#24 Demona

Napisano 28 lipiec 2018 10:27

Dobrym rozwiązaniem mogą byc adwokaci gliwice  dzięki pracy adwokatów z Gliwic wiele osób wygrało już swoje sprawy sądowe. Adwokaci w gliwicach maja bardzo dobre opinie i są rozchwytywani wśród konsumentów. Ważne jest aby nie oszczedzać na adwokacie ponieważ tylko Ci najlepsi są warci każdej złotówki.

• 0

#25 lambada

Napisano 18 wrzesień 2018 22:13

W Gliwicach jest naprawdę świetna kancelaria. No ale niestety to bardziej okolice Katowic, aniżeli Krakowa.. No ale naprawdę zajmują się wieloma dziedzinami prawa, w tym sprawami karnymi, rozwodami, a także znani są z obsługiwania firm, wiecie takie rzeczy jak sporządzanie umów itp. W moim przypadku pomogli mi wyjść z naprawdę wielkiego bagna w sprawie karnej. Nie wyglądało że ujde z tego najlepiej, ale okazało się że miałem tak bardzo dobrych adwokatów, którzy poskromili innych w sądzie. Kancelaria adwokacka Wojas Pawlak jest naprawdę super.

• 0

#26 heweea

Napisano 3 październik 2018 13:17

Jeśli prawnik jest dobry i skuteczny to warto jechać do niego nawet jeśli nie ma kancelarii w miejscu naszego zamieszkania. Moja przyjaciółka korzystała z pomocy mecenasa Budrewicza z Warszawy bo jest niezwykle skuteczny w sprawach rozwodowych. Dzięki jego zaangażowaniu bez problemu wygrała sprawę z orzeczeniem winy męża (już byłego). Mecenas jest naprawdę dobry w tym co robi, poza tym jest bardzo sympatyczny, chętnie służy pomocą, doradza, dobiera strategię. Warto powierzyć mu trudne sprawy rozwodowe. 

• 0

#27 fabian55

Napisano 4 październik 2018 21:08

Bardzo profesjonalną kancelarią prawną w Krakowie jest www.migas-adwokat.pl   Otrzymałem tam pomoc, której potrzebowałem. Już kilkukrotnie maiłem przyjemność korzystać z porad tej kancelarii . Polecam !

• 0

#28 anetka12

Napisano 10 październik 2018 16:03

Jak szukasz naprawdę dobrego adwokata to polecam Ci sie zapoznać z tym tutaj https://www.sprawa-karna.pl/ Jest to prawdziwy profesjonalista który prawo karne ma opanowane niemalże do perfekcji. Dzieki swojej pracy w prokuraturze którą ma w swoim CV zna rozprawy karne z obu stron medalu i wie jak prowadzić poszczególne obrony.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: adwokat, prawnik kraków, kraków

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com